• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Alexa Düşürme Programı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bu gün bir arkadaş eklentisini paylaştı ancak ingilizceydi ve bekte güzel değildi bu program %100 Türk Programı Ben Yazdım Beyler
uzatmadan linkini vereyim
Sadece Açılınca Tıklıyacaksınız sonra dönen bir yenileme işareti var ona tıklayın site ismi isteyecek yazın program otomatik olarak çalışacaktır

gkbrk

webmaster.tc
İndiriyorum...
EDIT:İndirdim. Daha az özelliği var ve sitenin linkine gitmesi bir dezavantaj. Ayrıca arayüz kullanıcı dostu değil. Ama çok kısa sürede geliştirilen bir proje için başarılı.

gkbrk

webmaster.tc
Ben de denedim önceki mesajı editledim oradan yorumuma bakabilirsin.

Ben de denedim önceki mesajı editledim oradan yorumuma bakabilirsin.
EDIT:İndirdim. Daha az özelliği var ve sitenin linkine gitmesi bir dezavantaj. Ayrıca arayüz kullanıcı dostu değil. Ama çok kısa sürede geliştirilen bir proje için başarılı.
az özellik dediğin nedir 2side Alexa Düşürmüyormu sonuçta
Arayüz O kadar Basitki 5 yaşındaki kardeşim bile girer (ama haklısın)
Kısa süre dediğin 4dk sonuçta 240 saniye 24000 salise bu yönden bakarsan baya çok

gkbrk

webmaster.tc
az özellik dediğin nedir 2side Alexa Düşürmüyormu sonuçta
Arayüz O kadar Basitki 5 yaşındaki kardeşim bile girer (ama haklısın)
Kısa süre dediğin 4dk sonuçta 240 saniye 24000 salise bu yönden bakarsan baya çok
Az özellik dediğim arayüzde sayfayı yenilemeye başladıktan sonra kaç kez yenilendiğinin ve ne kadar süredir çalıştığının gösterilmesi.

niko

webmaster.tc
ben indirmeye başladım da benim bilgisayara bugün bir şeyler olmuş indirmesi bayağı uzun sürüyor. çayımı yudumluyorum inene kadar 2 bardak çayı hüplerim bu gidişler :)