• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Alexa Düşürme Programı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Webmaster arkadaşlar için, inceledikleri İnternet sitelerinde baktıkları bazı temel noktalar mevcuttur. Alexa'da, bu temel noktaların en başında yer alır. Eğer, sitenize birileri girmiş ise; Alexa değeriniz düşüktür ve siteniz daha karizmatik, daha getirisi olan bir platformdur. Aksi halde, reyting alamayan bir dizi gibidir. Peki, Alexa gibi webmaster dünyasında önemli bir kavramı, sadece doğal yollar ile mi düşürürüz?

Hayır! Alexa Düşürme Programı İle Farklı Yollar Denenebilir.

Diğer bir çok konuda olduğu gibi, Alexa konusunda da insanlar kendilerine has yöntemler üretmişlerdir. Organik olarak, ziyaretçilerin sitelerini ziyaret etmesini ve bu sayede uzun vadede Alexa değerinin düşmesini bekleyemeyecek kadar sabırsız olan webmaster arkadaşlar, Alexa düşürme programı ya da kendi aralarında oluşturdukları sistemleri sayesinde Alexa değerlerinin daha hızlı düşmesine yardımcı olmaktadır.

Alexa düşürme programları, herhangi bir artı ya da farklı özelliği sahip olan programlar değillerdir. Hepsinin temel amacı; program arka kısımda çalışır iken, o kullanıcının farklı siteleri gezmesini sağlamaktır. Bu sayede, tüm webmaster arkadaşlar program sayesin de birbirlerinin sitelerini gezer ve Alexa odaklı program özellikleri sayesinde, sitelerinin Alexa değerlerini düşürmeye çalışırlar.

Lakin, şunu unutmayın! Önemli olan, sadece ziyaretçileriniz ile orantılı olarak düşen Alexa değeridir. Aksi halde, bu şekilde organik olmayan yollar ile değişen Alexa değeri, zaman içerisin de tekrar geri yükselecek ve anlık değişimler sitenize zarar verebilecektir.

http://www.webmaster.tc/alexa-amp-dizinler/chrome-alexa-dusurme-eklentisi-3055.html

bicoder

webmaster.tc
İşe Yarayacağını Sanmıyorum :(
Ben zamanında kullanmıştım (bu değil başka) işe yaramıştı ama alexa da kendini geliştiriyor tabi. denemeye değer ama böyle bir eklentiyi çalıştırdıktan 2 gün sonra sonuçları görmeye başlarsınız.

cluptr.com

webmaster.tc
vallaha aynen bende denedim 700.000 kadar yükseldi sonra geri düşmeye başladı ya

Remix

webmaster.tc
Ya böle Yollarla Siz Kendinizi Kandırırsınız Sadece zamanla gene eski haline gelecek neden bunlara ayracağınız zamanı sitenize ayırmıyorsunuz anlamış değilim.