• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Alexa'da 15 Yorum + 5 yıldız | 1 TL |

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bonestiqa

webmaster.tc
- isimler,yorumlar kesinlikle spam değildir.
- özgün yorumlardır.
- Yorumlarda sitenizin içeriğinden tasarımına kadar her türlü özelliği yazılır.

Alexa Web Hizmetleri 1 TL'den başlayan Fiyatlarla Karşınızda

10 Yorum + 5 Yıldız => 1 TL [ 5 Yorum + Yıldız Hediye ] => Toplam 15 Yorum + 5 Yıldız
20 Yorum + 5 Yıldız => 2 TL [ 10 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 30 Yorum + 5 Yıldız
30 Yorum + 5 Yıldız => 3 TL [ 15 Yorum + Yıldız Hediye ] => Toplam 45 Yorum + 5 Yıldız
40 Yorum + 5 Yıldız => 4 TL [ 20 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 60 Yorum + 5 Yıldız
50 Yorum + 5 Yıldız => 5 TL [ 20 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 70 Yorum + 5 Yıldız
60 Yorum + 5 Yıldız => 6 TL [ 20 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 80 Yorum + 5 Yıldız
70 Yorum + 5 Yıldız => 7 TL [ 30 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 100 Yorum + 5 Yıldız
80 Yorum + 5 Yıldız => 8 TL [ 30 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 110 Yorum + 5 Yıldız
90 Yorum + 5 Yıldız => 9 TL [ 30 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 120 Yorum + 5 Yıldız
100 Yorum + 5 Yıldız => 10 TL [ 30 Yorum + Yıldız Hediye ]=> Toplam 130 Yorum + 5 Yıldız

Not : Yorumlarda silinme olabilme ihtimaline karşın Hediye yorumlar ve yıldızlar verilmektedir. Silinen yorumlardan kimse şikayetçi olmasın. Alexa'nın bileceği iş bu çünkü. Bir bakıyosunuz yarısını siliyo bi bakıyosunuz çok az bir kısmı siliyor. Ip farklı olsa da olmasa da silinme yaşanıyor. Ayrıca bana sipariş hakkında mesaj geldiğinde veya istendiğinde bu kural kabul edilmiş sayılır.

İşlem, ödeme alındıktan hemen sonra işe başlanır ve o gün içerisinde hemen bitirilir.

Bonestiqa

webmaster.tc
ohooo adam ortalarda yok... adam bir giriyo 10 gün yok böyle olacaksa ticaret yapmayalım lütfen...
Siz ödemeyi yapacam diye beni yaklaşık 15 gün bekletiyorsunuz. Ben ise sizin parayı gönderdiğinizden 1 gün sonra işe başlıyorum. Hemde görür görmez başladım. Lütfen lafılarınıza dikkat edin.

mterzioglu

webmaster.tc
Ben seni bekletmedim hocam halletsen benimkinide
İş yapıldı ama pm attığımda hemen ödemeyi yaparım ben para sıkıntım olsa dediğin doğrudur. ama ben sizinle iş yapmak için bekliyosam kusura bakmayacaksın... ayrıca karşılıklı tamam denildiği anda anında parayı ödedim bunuda dip not geçmek isterim... vede yukarıdaki yorumuda görmüşsündür herhalde tek taraflı değilmiş yani ....