• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Allah'a emanet arkadaşlar.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar. Makine ressamlığı okuyorum. Şuan 2 sınıftayım ve Bir kaç program öğrenmem gerekiyor ( Solit, Autocat Vb.). Bu yüzden İnternet ve Web site işlerine ara vermeksizin bırakma kararı aldım. Daha doğrusu bıktım usandım, boş yere stres boş yere emek olduğunu düşünüyorum. Artık öyle bir noktaya geldi ki internet, herkes kolay yoldan para kazanmak dendiğinde, internet diyor. Kim size emek vermeden bol keseden para verebilir. Herkes bir şirket bir büyüme telaşı içinde. Bu işte ilerlemek için paran olması lazım. Gelelim asıl konumuza başta da dediğim gibi bir takım Programlar öğrenmem gerekiyor bu yüzden internet değilde web site gibi ince ayrıntılı işleri bırakıyorum. İyi kötü anılar arkadaşlıklar kazandım. Kime hakkım geçtiyse Helal olsun. Kimseden zorla helallik istemiyorum yanlış anlaşılmasın. Hepinize çok teşekkür ederim özellikle.

@ İnforesim
@Tevfik AKTUNC
@almedya
@CaddeAktif
@GüçNet
@gkbrk

Ve unuttuğum diyer herkese teşekkür ederim.

Allah'a emanet olun tekrar görüşmek üzere....

Tevfik

webmaster.tc
Her zaman demişimdir ve her daim söylerim, dersleriniz daha önemli arkadaşlar bu işi hobi olarak yapabilirsiniz ileride iyi yerlere geldiğinizde sizi ki en güzel yerlerde görmeyi isterim kendi şahsım olarak, benim hakkım var ise helal olsun sonuna kadar. Hakkında hayırlısı

Rapunzel

webmaster.tc
Erken skoy verdin kardeşim :) hakkında hayırlısı neyse allah onu versin.helali hoş olsun hakkım.allaha emanet ol seviyoruz seni. Sezginide yetim bıraktın :p

TeknoTost

webmaster.tc
Erken skoy verdin kardeşim :) hakkında hayırlısı neyse allah onu versin.helali hoş olsun hakkım.allaha emanet ol seviyoruz seni. Sezginide yetim bıraktın :p
Sezgin lede aramız bozuldu :). Ban dedi git kendi ıp al vps kur. Benim vps mi elleme bende demim yolun açık olsun. Mecbur bırakmak zorundayım. Dersler hobilerden önce geliyor. :)

sezginex

webmaster.tc
Sezgin lede aramız bozuldu :). Ban dedi git kendi ıp al vps kur. Benim vps mi elleme bende demim yolun açık olsun. Mecbur bırakmak zorundayım. Dersler hobilerden önce geliyor. :)
Ben seni mecbur bıraktırmadım. Sunucuda ne yaparsam kapatıyordun bende sinirlendim kurcalayıp duracaksan kendi ek ipni eklet sunucuya dedim. Sende ben senle çalışamam yolun açık olsun vb. dedin

inforesim

webmaster.tc
Dersler daha önemli tabi, Bak daha 2 sene önceye kadar mobil denen bir mevzu yoktu şuan piyasanın çoğu mobil üzerinden dönüyor, İleride ne olur Allah bilir.

TeknoTost

webmaster.tc
2 Dakikada öldürdün abi beni ya :)
Olayı didiklemek isteniyorum en son travian yüzünden uzaklaştırıldım. :) Amacım kavga çıkarmak değil herkesle iyi olarak vedalaşmak istiyorum. İlerde belki tekrar döneme bilirim ancak okul bitene kadar biraz zor olacak. 15 Talin bitiminde gitmeyi düşünüyorum :).

sezginex

webmaster.tc
Olayı didiklemek isteniyorum en son travian yüzünden uzaklaştırıldım. :) Amacım kavga çıkarmak değil herkesle iyi olarak vedalaşmak istiyorum. İlerde belki tekrar döneme bilirim ancak okul bitene kadar biraz zor olacak. 15 Talin bitiminde gitmeyi düşünüyorum :).
Valla sen bilirsin tekrar söylüyorum ben kovmadım ve mecbur bırakmadım yani tekrar gelecek olursan aynı şekilde firmaya ortak olarak girebilirsin (o zamana kadar açık olursa)

TeknoTost

webmaster.tc
Valla sen bilirsin tekrar söylüyorum ben kovmadım ve mecbur bırakmadım yani tekrar gelecek olursan aynı şekilde firmaya ortak olarak girebilirsin (o zamana kadar açık olursa)
Şuan pekilyorsun mönütor bozuldu profil gelene kadar imkansız gözüküyor
Teklifi profil gelince düşüneceğim. Hakkını helal et bende helal ediyorum.