• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Altis Parana Manyetik Koşu Bandı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar ;

Evde koşmak için, Kendime ucuz bir koşu bandı bakıyordum da ;

Altis Parana Manyetik Koşu Bandı + Koşu Bandı Yağı Hediyeli - Spor / Fitness - Hepsiburada.com

Bunu gördüm, Motorsuzmuş bizim koşmamıza bağlı dönüyor yani. Ama yorumlarda birinde, Yürümek için ideal ama koşmak için iyi olmadığı yazıyordu.

Hiç bu alet hakkın da deneyimi vs olan var mı koşmak bağbın da ve Bunun tarzı bir alet önerisi olan var mı ?

Spor bisikleti baktım ama, Pek zayıflatmıyor diyorlardı.

Vermiş olduğunuz linkteki koşu bandını inceledim.Bu koşu bandı esnek zemin olmadığından dolayı 2-3 sene sonra diz ağrıları ve menisküs problemiyle karşılaşabileceğinizi belirtmek isterim.

Bu yazıyı okuyan kişilerin bu tip ucuz ve kampanyalı ürünleri almadan önce çok dikkatli davranmaları gerekiyor.Kimse iyi bir cihazı iyi bir hizmeti çok ucuza vermez.

Koşu Bandı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz,İdeal Koşu Bandı Seçimi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okumanızı ve size gerçek anlamda fayda sağlayacağını söyleyebiliriz.
Koşu Bandı Rehberi - Koşu Bantları Hakkında Bilinmesi Gerekenler: Koşu Bandı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz,İdeal Koşu Bandı Seçimi Nasıl Yapılır?

türk emre

webmaster.tc
bu ürünü bende almıştım aynısı 3 yıldır kullanıyorum koşuyorumda bir sıkıntı yok bazen takılıyor onun çözümüde yanında gelen bir yağı var bandın altına 3 -5 defa sıkıyorum 2 -3 saat koşuyorum üstündeki yağ ile