• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Amatör İnternet Radyomuz İçin Yaptığım İndex

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

The-Ice

webmaster.tc
Çizimini photoshop ta yaptım, zaten ufacık bir çalışma aslında CSS deneyimimi arttırmak için yaptığım bir tasarım oldu HTML+CSS başka hiç bişi yok,yorumlarınızı bekliyorum:)

inforesim

webmaster.tc
Aslında basit ve Kullanışlı olmuş. Ama playerı daha güzel bir şekle sokabilirsiniz veya Arkası için bir kutu yapabilirsiniz.

The-Ice

webmaster.tc
Aslında basit ve Kullanışlı olmuş. Ama playerı daha güzel bir şekle sokabilirsiniz veya Arkası için bir kutu yapabilirsiniz.
Düşünmedim değil, ancak player arkaplanla uyumlu oldu yani hazırkod olarak kullandım playerı zaten. Player'ın arkaplanı yokmuş gibi oldu hoşuma gitti :)

jQuery öğrenmeye çalışıyorum o zaman daha da geliştiricem umarım :)

inforesim

webmaster.tc
Düşünmedim değil, ancak player arkaplanla uyumlu oldu yani hazırkod olarak kullandım playerı zaten. Player'ın arkaplanı yokmuş gibi oldu hoşuma gitti :)

jQuery öğrenmeye çalışıyorum o zaman daha da geliştiricem umarım :)
Jw Player ücretsiz tasarımları var bak istersen sitesinden :)

cetinia

webmaster.tc
bana da iyi gibi geldi sağ tarafada radyoyu menu şeklinde genişletilebilir

mizzam

webmaster.tc
çalışmanın sağ üst köşesindeki müzik player çalışmasını bir yerden hazır alıp yapıştırmasaydın, menudeki fontu web de kullanılmaya daha uygun bir font olarak seçseydin...

Çok daha iyi olurdur....