• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Amelelik Yapmayacağınız - Ödeme Yapan -İyi Para Veren PTC Siteleri

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ottomanuel

webmaster.tc
*PTC Sitesi Aramanıza Gerek yok para verenler burdadır iyi para verenleri buldukca ekliyecem .Çoğu € bazla yani tl nin 3 katı
200 Adet PTC Sitesinden Eledim Bu Siteleri İyi Para Verirler Scam Değiller ;
** Günde 2 $ kazanc tıklama başına 0.1 $

**€ Bazlı Site

** Tıklama Başına 0.03 € veren site yok böyle bir ptc sitesi-Min 5 € ödeme

***3 Günde 4 TL kazandım Türkçe Çok Veren Site .

** Para çekerken yatırım diye bi mesaj gelir ama dikkate almayın 4 $ paramızı cekebiliriz .**Toplu tıklama

**Günde 1 $ Verir Yatırım Gerekir . **Toplu tıklama

** En çok veren site 0.2 € veren reklamlar bile çıkıyo :)

Hepsinden para alabilirsiniz uzun zamandır kullanıyorum saglam siteler patlamazlar.Ödeme belgeleri proof kısmındadır .

ottomanuel

webmaster.tc
valla ben bunları araştırdım scam diyen bir tane site yok da ödeme sınırlarına gelmedim gelince cekecem belgeleri koyarım o zaman

ASiDaRBe

webmaster.tc
arkadaşlar kanmayın butür sitelere hatta bunları şikayet edin hiç üşenmeden şikatey ediniz durum ile alakalı bir video ss alıp fraps programı kullanarak video alabilirsiniz bunu bilişim suçlarına sikayet edin birçok şikayet eedebilinecek kurumvardır internetten birkaç kelime ve kanıtı gönderinki size olan birbaşkasına olmasın

ASiDaRBe

webmaster.tc
Gösterim başına para veren site isteyen var mı?

refli : Puans.com - En Byk Referans
refsiz : Puans.com - En Byk Referans

Referans olarak beni yazarsanız sevinirim..

Site tamamen türkçe arkadaşlar.
Bol kazançlar.

arkadaşım bu nasıl bir site profesyönel görünüm bile yok insanlar buraya güvenerek mi reklam veriyor ödeme yapıyor anlamış deyilim daha site kayıt sorunu var bumudur sizin güvenilir ve kaliteli dediyiniz insanları kandırmayın artık yok gerek bukadar adiliklere insanların sırtından kandırarak para kazanıyorlar şikayet etmeli bunları ben ediyorum

ASiDaRBe

webmaster.tc
gösterim başına para veren site isteyen var mı?

Refli : puans.com - en byk referans
refsiz : puans.com - en byk referans

referans olarak beni yazarsanız sevinirim..

Site tamamen türkçe arkadaşlar.
Bol kazançlar.

arkadaşlar rica ediyorum sahtekar site ve kişileri forumsitenizde barındırmayın insanların hakkını koruyun gözetin ki insanlara birşey vermiş olasınız forumu açıp birkaç konu mesaj atmaktan çok dahasını yapmalısınız insanların kullanıcının haklarını koru kolpa sahtekarlara karşı gereken savaşı aç gerektiyi zaman bizler sizlerleyiz unutulmasın

dark_streams

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar Gösterim başına para kazandıran bir sistemdir reklamları sitenize ekleyerek para kazanamya başlayabilirsiniz aşağıda vermiş olduğum linkten üye olarak sitenize reklamları ekleyerek başlayabilirsiniz çok harika bir sistem 10 euro olunca ödeme yapıyorlar saygılar selamlar bol kazançlar dilerim

www.cpmaffiliation.com/?ref=6789