• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Android ile ilgili sitem wordpress

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

askimlimon

webmaster.tc
Evet siteyi tasarımını birlikte yapacak ve siteye ortak olacak webtasarımcı arıyorum forum heşrşey yapacagız siteye tabi wordpress olursa daha iyi olur benimle calismak isteyen arkadaslar var mi sitenin ismide androidcanavari.com isim guzel ama icerik ve tasarim yok

Siteye Gir

CaddeAktif

webmaster.tc
ben isterim... 2 gün önce sattığım telefon sitesini(android,iphone) çok kısa bir sürede 1 haftada 200+ hite çıkarttım.. ama webmaster değilim... bir de öğrenciyim

askimlimon

webmaster.tc
Tmm olur o zman seninle birlikte yapariz gelirde ortak olur kabul ediyorsan baslayalim

askimlimon

webmaster.tc
Siteyle ugrastigim zaman baya hit yapmisti bir yazim 1000 yakin okunmustu 5aydir bos duruyor oyle ismi guzel oldugundan birakamdim ve bu isimle tasarimda guzel olursa cok ileyecegimi biliyorum ama kendim ugrasayamiyorum

askimlimon

webmaster.tc
Gercekten ortak olacak arkadaslar ariyorum desteklerinizi bekliyorum benimle ortak olacak kisiyle bir projem daha var onuda yaparsak 2 siteyle isi kurariz

Ortak Olabilirim Ancak iyi bir tasarımcı veya koder değilim
ancak kendime göre uygulamalar geliştiririm İstersen Ortak Olabiliriz

askimlimon

webmaster.tc
Tamam olur sende site olumca program yazilarini yazarsin bana gmail adresin varsa ozel mesajdan yollar misin

sezginex

webmaster.tc
Msn adresiniz varsa pm atın hocam. Veya skype, gmailde olur sırasıyla hangisi varsa ilk onu verirsiniz :)

sezginex

webmaster.tc
Bence gerekli bilgiyi bilen kisiler toplanırsa güzel bir iş cikabilir. Hatta belki simdiden yavastan buyuyebilir.

askimlimon

webmaster.tc
Evet siteye gerekli kisiler bulunursa ilerleyecegiz umarim suanda sezginex arkadasimiz dahil 3 kisiyiz bakalim neler yapabilecegiz