• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Angry Birds

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
Kuşlar! Sapanlar! Yıkım! Tüyler! Eğlence!​

** Son Chrome güncellemesi: Mutlu Yıllar! Bırakın dışarıda lapa lapa kar yağsın, siz sıcakık evinizde oturup Angry Birds oynayın! Kış mevsimi temalı 25 seviye boyunca ilerleyin ve tatil günlerine özel üç gizli seviyeyi geçin. Tüm sevenlerimize iyi tatiller!

Kuşlar! Sapanlar! Yıkım! Tüyler! Eğlence!

Angry Birds'ün soyu tehlikede. Öfkeli Kuşların, yumurtalarını çalan yeşil domuzlardan intikam almasına yardım edin. Angry Birds'te kaleleri fizik kurallarını kullanıp yıkmaya çalışarak ve tekrar tekrar yeniden oynama şansı elde ederek saatlerce oyun zevki yaşayabilirsiniz. Her seviye, düşmanı yok etmek için mantık, yetenek ve kaba kuvvet gerektiriyor.

Angry Birds, Chrome'da ayrıca web'e özel yeni seviyeler de içeriyor. Bunlara erişmek için, diğer seviyelerde saklı Chrome toplarını bulun ve onları kuşlarla yerle bir edin. Bol şans!

Angry Birds Eklentisi Kurulum:
Buradan, Eklentinin sayfasına gidiyoruz. CHROME'A EKLE Butonuna Basıyoruz.

Tevfik

webmaster.tc
Bi ara telefonda bağımlısı olmuştum full versiyonu yükledim sabah akşam telefon şarzda ben yanında anca oynuyordum.