• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Arkadaşınızın Eski Sevgilisiyle Çıkarmısınız ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Arkadaşınızın Eski Sevgilisiyle Çıkarmısınız ?

• Kullanılan toplam oy
    21

Oğuz

webmaster.tc
Her zaman merak ettiğim konulardan birisidir, şahsen bana etik gelmiyor sizin bu konuda düşünceleriniz nedir ?

inforesim

webmaster.tc
Arkadaşınla kim bilir neler yaşamışlardır, Olmaz - Olamaz da kısa süre sonra ayrılınır. Zaten arkadaşlık kavram ortadan kalkar bu durum sonucunda.

Kaan

webmaster.tc
Ben şöyle düşünüyorum. Eğer arkadaşım onunla olmadığını kabul ederek banada gönüllü bir şekilde onay verirse "çıkarım".

Tevfik

webmaster.tc
Peki soru şöyle olsa; Sevdiğin kız arkadaşın ile çıkıyor, daha sonra ayrılıyo çıkarmısın peki? :) Bu durum başıma gelmedi ama yine de merak ettim:)

Seo

webmaster.tc
sanırım kavak yellerinin bir yan etkisi ^^
şaka bir yana kültürümüzü ters olan bir durum her ne kadar televizyon dünyasında çok normal gözükse de.

aykt35

webmaster.tc
ben bu soruyu kendime 1 ay önce sormuştum. Çünkü başıma böle bir olay geldi. hemde kamkimin sevgilisi. ayrıldıktan sonra bana mesaj attı. kız biraz yollu. bende kankimle konuştum tamam sorun olmaz dedi ve kızla çıkmaya başladık. kızla cinsel ilişkiye girdikten sonra bıraktım. :) arkadaşının sevgilisiyle zaten ciddi düşünülmez :D

CaddeAktif

webmaster.tc
yani ben şahsen çıkan birisiyim. çıkmanın yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum gerçekten birbirinizi seviyorsanız. arkadaşımla aram kötü olmadı hatta oda aramızı yapmaya çalışıyordu.

erdem98

webmaster.tc
Arkadaşımla neler yaşadığına bağlı eğer çok içli dışlılarsa tabiki kabul etmem tabi soğuklarsa o ayrı :D

Tevfik

webmaster.tc
Televizyonun pek etkisi olduğunu düşünmüyorum:) Ben yaklaşık 8-9 yıldır Televizyon izlemiyorum. İnsanın düşüncelerinde değişiklik olmayacak

me3met

webmaster.tc
yazık bu kızlara yazık seveceksen adam gibi seveceksin sonuna kadar! ve sevdiğin içinde kirletmeyeceksin büyük bir sabırla bekleyeceksin, kız kardeşinize yapılmasını istemediklerinizi başkasına yapmayın.

bu dediğiniz oluyo genelde gençlerde ve çok artmaya başladı hep tvler yüzünden bu işler kız biriyle çıkıyor, geziyo tozuyo, sevişiyo ondan sonra hiç birşey olmamış gibi ayrılıp başkasıyla oluyor bunun adı nedir?

YusufKISA

webmaster.tc
Arkadaşınla samimi olsanda olmasanda ters. Zaten ortalık manita kaynıyorken etik değil.

Radi Core

webmaster.tc
Arkadaşa karşı saygısızlık olur olmasa bile çıkmam 2. elcimiyim lan ben :D