• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Arkadaslar Adsense den bı uyarı aldım bakarmısınız

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

B1ackRam

webmaster.tc
Evet arkadaslar asagıdakı resımde goruceksınız bılgısı olan illaki vardır diye düsündüm daha yeniyim pek anlmamıyorum

düne kadar hersey onaylıydı 31 augustosda ödeme alıcaktım fakat böyle bir uyarı aldım ne yapmam gerekir korkulcak bisi varmıdır? ödeme planını nasıl yapmam gerekır yardımcı olabilirse biri cok sevinirim iyi forumlar.

nukeci

webmaster.tc
Ödeme istediğiniz banka Türk bankası mı? TL hesap mı? Adresiniz Türkiye adresimi?

egebilisim

webmaster.tc
Ahmet(@nukeci) Abimizin soruları doğru. Adsense € Banka :tl olursa kabul etmez.

Ancak adsense arada ödeme yollarını sıfırlıyor. Güvenlik amaçlı. Tekrar dene istersen

B1ackRam

webmaster.tc
ödeme istedigim banka alman bankası, Hesap € üzerine gelmesi lazım çünkü almanyada ikamet edıyorum ben adsenseyide almanyadan aldım zaten burada yapmam gereken nedir ödeme seklı belırtın dıyor bi yapmadan size sorayım dedım fayzla bılgım olmadıgından

inforesim

webmaster.tc
Çek ilemi Havale ilemi vs. ödeme alacağını belirtmemişsin sanırım. Ondan kaynaklanan bir durum. Tekrar ayarlarını kontrol et.

B1ackRam

webmaster.tc
tmm arakdaslar tesekkürler orada ödeme seklı belırtırken IBAN ve BIC i nasıl doldurmam gereklidir?

ByAkman

webmaster.tc
BIC kodu bankanın kodu dur yani şöyle söyleyeyim Türkiye İş Bankası : ISBKTRIS şeklindedir. Almanyada ki bankanın da bu şekilde bir kodu vardır.

IBAN ise bankadaki hesabının uluslararası banka kodudur. Bankadan alma zorunluluğu yok kendinde hesaplayabilirsin bi şekilde

BDesign

webmaster.tc
Sorununuz çok basit,

Adsense hesabında hiç bir ödeme şekli bulunmamakta.

Örnek ödeme şekilleri,

Kredi kartı
EFT
Paypal

Yani oradaki menülerden ödeme şekillerinizi düzenlemeniz gerekmekte.