• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Arkadaşlar,bedava saat var !!!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
Arkadaşlar KEYFİMARKA adlı sitede
Keyfimarka.com
Saatler BEDAVA!
Hee şunları belirtmeliyim;
Sadece kargo ücreti var oda 9,90 TL
Birde tabiki bedava olduğundan ötürü o kadar iyi ve güzel saatler değiller tabi ama ben bir tane seç,p aldım.Net,cede 10 lira diyerekten.:cool:

rapoel

webmaster.tc
Modellerde fena değil aslında ama güvenemedim ben kargo ücreti ama ödemeyi siteye kredi kartı ile yapıyoruz.

seto

webmaster.tc
Modellerde fena değil aslında ama güvenemedim ben kargo ücreti ama ödemeyi siteye kredi kartı ile yapıyoruz.
Hocam ben hepsiburada'dan da alışveriş yapıyorum,o sitede de kargo ücreti siteden kesiliyor.Kargo geldiğinde onun ücretini ona vermiyorsun,ücret ödenmiş olarak geliyor.

rapoel

webmaster.tc
Ama o hepsiburada. Bu adını ilk defa duyduğum bir site birde satış sözleşmesi bile yok. Nedense satış sözleşmesini kabul ediyorsun ama sözleşme yok :)

seto

webmaster.tc
Ama o hepsiburada. Bu adını ilk defa duyduğum bir site birde satış sözleşmesi bile yok. Nedense satış sözleşmesini kabul ediyorsun ama sözleşme yok :)
Dediğinde muhakkak haklısım.Biri artık marka,diğeri bilinmiyor.Ben daha önce görmüştüm bu siteyi ama hiç alışverişim olmadı tabi.Aslına bakarsan sözleşmeside var ancak dediğin gibi ilk etapta karşılaşmıyorsun bununla.

rapoel

webmaster.tc
Teşekkür ederiz ama paylaşım için. Dediğim gibi saatleri beğendim ama keşke kredi kartı girmeseydi işin içine. Yoksa almaya niyetim vardı bir tane beyaz :)

seto

webmaster.tc
Dün sipariş verdiğimde,hazırlanıyordu,şimdi ise kargoya teslim edildiğini söylüyor...Hadi hayırlısı :)

seto

webmaster.tc
test edildi,onaylandı.sipariş etmiş olduğum saat şuan kolumda takılı :)