• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Arkadaşlar Yardım Lütfen!!!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, sitemin hitinde son iki günde çok ciddi bir düşüş farkettim. Akabinde nedenini araştırırken google'ın indexlerimin bir kısmını sildiğini farkettim... webmaster araçlarına girdiğimde 18 ekimde googledan gelen şöyle bir mesaj olduğunu gördüm. mesajı aynen paylaşıyorum;

başlık: Google Web Yöneticisi Araçları: İstebuvideo.com - En Yeni Türk Video Portalı Sitesindeki Kalite Sorunları

mesaj: İstebuvideo.com - En Yeni Türk Video Portalı sitesinin sayın sahibi veya web yöneticisi,
Sitenizdeki sayfalardan bazılarının Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uymayan teknikler kullanıyor olabileceğini belirledik. Bu sorunu nasıl çözeceğiniz konusunda herhangi bir sorunuz olursa, lütfen destek için Web Yöneticisi Yardım Forumumuza bakın.
Saygılarımızla,
Google Arama Kalitesi Ekibi

demişler. Bunun nasıl halledilebileceği hakkında yardım edebilirseniz sevinirim...
şimdiden teşekkürler..

inforesim

webmaster.tc
Spam yapıyorsun demek istemiş sanırım, Yeniden değerlendirme isteği yolla.

norton

webmaster.tc
sol ve sağda bulunan dikey reklamlar rahatsız etmiştir googleyi,açık açık banlanacaksın diyor,sağ ve soldaki reklamları bence ivdelikle kaldır.sabit göz yormayan yerlerde az reklam sağlam optime ile yoluna devam et,ve reklamların çok olduğu bir siteyi google sevmez izleyicilerin sevmediği gibi

seto

webmaster.tc
Spam yapıyorsun demek istemiş sanırım, Yeniden değerlendirme isteği yolla.
Yeniden değerlendirme isteği daha da kötüye götürmez mi ? yani hiç değişiklik yapmadan göndermek?

sol ve sağda bulunan dikey reklamlar rahatsız etmiştir googleyi,açık açık banlanacaksın diyor,sağ ve soldaki reklamları bence ivdelikle kaldır.sabit göz yormayan yerlerde az reklam sağlam optime ile yoluna devam et,ve reklamların çok olduğu bir siteyi google sevmez izleyicilerin sevmediği gibi
Sitede sadece 4 reklam var bence çok fazla değil piyasadaki diğer sitelerin reklam alanlarını düşünürsek bundan olsa google da index sahibi site kalmazdı...

norton

webmaster.tc
Sitede sadece 4 reklam var bence çok fazla değil piyasadaki diğer sitelerin reklam alanlarını düşünürsek bundan olsa google da index sahibi site kalmazdı...
Ozaman telif haklarına aykırı bir içerik olsa google sana o linkide söyler başka alternatif ne olabilirki,sitede on tane reklam olsada olur sorun yok ama reklam izlenme politikalarına aykırı olursa 3 tanede olsa banlanırsın,diğer sitelerdeki reklam yerlerinide bence detaylı incele derim.sitendeki reklamı kapat yazısına tıkladım sanarken reklama tıklamışım bu bile sebepdir.

inforesim

webmaster.tc
İmzandaki site ise O kadar etiketle filtreye girince neden sorusunu sormak komik olur :)