• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Aşk Doktoru İnfo İlan-ı Aşk İçin Bu Nasıl

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Onur

webmaster.tc
Böyle şeylerle olmaz bu iş. Bunlar sadece filmlerde görülecek şeyler. İki insanın kafa yapıları uygunsa zaten hiçbir engel kalmaz. Alıp olgun iki insan olarak karşına güzel bir yerde konuşursun. Duygularını güzel bir şekilde belirtirsin. Bu şekilde kızın saygısını kazanacaksın ve olgun birisi olduğunu hissettireceksin.

CaddeAktif

webmaster.tc
Böyle şeylerle olmaz bu iş. Bunlar sadece filmlerde görülecek şeyler. İki insanın kafa yapıları uygunsa zaten hiçbir engel kalmaz. Alıp olgun iki insan olarak karşına güzel bir yerde konuşursun. Duygularını güzel bir şekilde belirtirsin. Bu şekilde kızın saygısını kazanacaksın ve olgun birisi olduğunu hissettireceksin.
karşıma alıp konuşacağım dan emin olmadığım için böğle şeyler arıyorum

Onur

webmaster.tc
karşıma alıp konuşacağım dan emin olmadığım için böğle şeyler arıyorum
Öncelikle kendine güvenmelisin. Nasıl ki insanlar mesajlaşarak birbirlerinin ses tonunu duyamıyor ve samimiyetini anlayamıyorsa bu da öyle bir şey. Jest ve mimiklerinle samimiyetini ve ona karşı hissettiklerini anlatırsan karşındakinin içinde bir yer kurabilirsin.

CaddeAktif

webmaster.tc
Öncelikle kendine güvenmelisin. Nasıl ki insanlar mesajlaşarak birbirlerinin ses tonunu duyamıyor ve samimiyetini anlayamıyorsa bu da öyle bir şey. Jest ve mimiklerinle samimiyetini ve ona karşı hissettiklerini anlatırsan karşındakinin içinde bir yer kurabilirsin.
herkes aynı şeyi söylüyor ama ben yapacağımdan emin değilim yapamam gibime geliyor

inforesim

webmaster.tc
On dakikadır bakıyorum, İnfo kim diye sonra ampül yandı :)

Bu tür aracı şeyler şans düşürür, Aslında kızın telefonu olsa ve Mesajlaşsanız size denenip, Onaylanmış bir yöntem verecektim :)

Sen şimdi, Kız ile İlk buluşmandan yaşadığın olaylara kadar ayrı bir konu da (Fikir almak bağbında açılmış tamamen) bahset, Sana bir strateji belirleyelim. Kart ile vs olacak iş değil :)

CaddeAktif

webmaster.tc
On dakikadır bakıyorum, İnfo kim diye sonra ampül yandı :)

Bu tür aracı şeyler şans düşürür, Aslında kızın telefonu olsa ve Mesajlaşsanız size denenip, Onaylanmış bir yöntem verecektim :)

Sen şimdi, Kız ile İlk buluşmandan yaşadığın olaylara kadar ayrı bir konu da (Fikir almak bağbında açılmış tamamen) bahset, Sana bir strateji belirleyelim. Kart ile vs olacak iş değil :)
hemen konu açıyorum

XFQ

webmaster.tc
Doğal davran mesela kız arkadaşlarım benim en çok sinirli halimi sever. onlara göre kızınca çok tatlı oluyormuşum :). Hay o an sinirli oluyom karşımdaki arkadaşım bana bakıp sırıtıyor :D. Bende kızmamaya özen gösteriyom :p.