• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Aşk

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

baroon90

webmaster.tc
Ben sevdim eller aldı içimde acı kaldı Ben sevdim eller aldı içimde acı kaldı.
Eski sevgilim aklıma geldi :(
eski kız arkadaşımı unutamadım
tavsiyeleriniz var mı bu konuda ? özellikle yaşamışlar yazras sevinirim

corpixx

webmaster.tc
Bende unutamadım ama hiç aramıyorum yani daha iyileri var :)
İnan daha güzelleri çıkıcak karşına , hoşuna gidicek daha iyi kızlar çıkacaktır karşına biraz bekle sabret zaman seni aradıgın kişiye götürecektir.

CaddeAktif

webmaster.tc
ben de de aynı şeyler vardı bir zamanlar. onu görünce kalbim çarpıyor. o gidince o da kimmiş be o bana layık mı? diyordum onu görünce tekrar eski günler aklıma geliyor üzlüüyordum sonrada yeni biriyle tanıştım onu unuttum. yeni birini bul bence

GüçNet

webmaster.tc
unutmak zordur ama unutunca da ne kadar gereksiz şeyler için üzüldügünü anlıyorsun...

Carizmatic

New member
hey dostum bunu bana diyorsan sen benim yukarıda yazdıklarımı okunmamışsındır. gerçekten seven insan benim
Ben senin hikayeni baştan sona biliyorum :) istersen an be an anlat bizlere sorun teşkil etmez bilakis ben senin anlattıklarından ziyade son söylediğine değindim. Anlattıklarında kendine dürüst isen zor unutursun,bir başkasıymış ,yok aynısıymış bunların hepsi ironi. Unuttuğunu sanıyor insan. Ama bir başkasından gelen ilk mesajda,sana ilk bakışında,ilk sarılışında aklına sadece tek bir kişi gelir. O da gerçekten sevdiğin..

Anlayışına sığınarak yazdım :)

CaddeAktif

webmaster.tc
Ben senin hikayeni baştan sona biliyorum :) istersen an be an anlat bizlere sorun teşkil etmez bilakis ben senin anlattıklarından ziyade son söylediğine değindim. Anlattıklarında kendine dürüst isen zor unutursun,bir başkasıymış ,yok aynısıymış bunların hepsi ironi. Unuttuğunu sanıyor insan. Ama bir başkasından gelen ilk mesajda,sana ilk bakışında,ilk sarılışında aklına sadece tek bir kişi gelir. O da gerçekten sevdiğin..

Anlayışına sığınarak yazdım :)
unutmak gerekir çünkü beni sevmeyen birine değer vermek gibi birşey saçma olduğunu bilmek