• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Askere gidiyorum reklamlarıma tıklayın

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gizemli LORD

webmaster.tc
Arkadaşlar askere gidiyorum blogumdaki reklamlara tıklamanızı rica ediyorum..

Blogumun Adresi--->:

(Bu şekilde açıktan link vermek yasaksa eğer moderatör arkadaşlar kaldırabilirler kusura bakmayın...)

niko

webmaster.tc
hayırlı teskereler arkadaşım. bu sitedeki üyeler o kadar seçkin insanlar ki bence isteğini yerine getirirler. gözün arkada kalmasın ;)

Merhabalar arkadaşlar ,

Öncelikle gizemlordun sitesi : hayalcin.com

Hile - Makalenin sahibi benim. Tamamiyle siteyi kötülemek ve adsense hesabını banlatmak amacıyla yapmıştır. Sitesine bakarsanız her seferinde adsensesi banlanıyor. Özür dilemediği sürece ona adsense yok !

-----------

Yöneticilere konun altına bu yazıyı ekleyip kilitlemesini istiyorum.

Teşekkürler , Hile & Makale admini.

CaddeAktif

webmaster.tc
Merhabalar arkadaşlar ,

Öncelikle gizemlordun sitesi : hayalcin.com

Hile - Makalenin sahibi benim. Tamamiyle siteyi kötülemek ve adsense hesabını banlatmak amacıyla yapmıştır. Sitesine bakarsanız her seferinde adsensesi banlanıyor.

-----------

Yöneticilere konun altına bu yazıyı ekleyip kilitlemesini istiyorum.

Teşekkürler , Hile & Makale admini.

zaten bu iş de bir dala vere vardı. bu kullanıcı diğer foırumlar da aktif durumda askere falan gittiği yok

zaten bu iş de bir dala vere vardı. bu kullanıcı diğer foırumlar da aktif durumda askere falan gittiği yok
Kardeşim diğer forumlarda üyeliğim yok daha doğrusu forumlarda fazla takılmıyorum lütfen bir konu açıp internet aleminin rezillerini gösterirsen sevinirim+Türkiyede hacklink yapan sitelerden biri resimleriyle birlikte kanıt var. Devam ederse Google üzerinden tamamen ban yiyecek.

Oğuz

webmaster.tc
Bu şekilde konu açmak yasaktır, kullanıcıyı forumdan 3 gün süre ile uzaklaştırdım.

Ayrıca anm18, kişi hakkında bir şikayetiniz varsa Şikayetim Var kategorisine kanıtlarınız ile birlikte konu açmanızı rica ediyorum.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...