• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

AWARDSPACE Yardım.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

aykt35

webmaster.tc
Merhaba ben awardspace'den ücretsiz hosting alıyorum. Daha doğrusu almaya çalışıyorum. Domainimide bu siteden satın aldım. peki bu domain'i bu hosting e nasıl yönlendiricem yardım edebilecek biri var mı ?

aykt35

webmaster.tc
Tamamdır sorunu çözdüm. Eğer awardspace kullanan ve yapamayan biri olursa yardımcı olurum.

cemali74

webmaster.tc
Tamamdır sorunu çözdüm. Eğer awardspace kullanan ve yapamayan biri olursa yardımcı olurum.
Merhaba arkadaşım,
Umarım bana yardımcı olabilirsin. awardspace sitesinden ücretsiz hosting hesabı aldım. Hali hazırda kendime ait domain adresim var ve NS ayarlarınıda awardspace sitesinden gelen NS bilgilerine göre değiştirdim.

Sorunum şu, awardspace sitesinin kendi içindeki "filemanager" kısmından dosya aktarım işlemi yapmak istediğimde " [Error 0x04019]: Cannot connect as ID" şeklinde hata alıyorum. FTP ile bağlantı kuramıyordum ve yardım talebinde bulundum yeni bilgiler verdiler, o bilgilerle FTP den bağlandım ve dosya aktardım. ama halen site açılmıyor.
awardspace sitesinden incelediğimde de halen alan boyutunun azalmadığı kullanılmadığı görünüyor.

awardspace de bir sorun var ama çözemedim.