• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Axbilişim in Sahtakarlığı (axbilisim.com.tr)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet6801

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar

Axbilişim (axbilişim.com.tr) sakın çalışmayın arkadaşlar.

Axbilişim den domain + host aldık almaz olaydık keşke ama aldık yapacak bişey yok sitemizi açtık 2 gün sonra bizim makine bakıma girdi bizden haberisz 2 gün sitemiz kapalı kaldı.Kapanma nedeni öğrenmek için axbilişimi arıyoruz telefonlara bakmıyorlar ticket lere cevap vermiyorlar.Ama 2 gün sonra döndüler ama site açıldıkdan sonra dc bakmı yapılmış.İlk defa burda gördüm bakım olacağında müşterilerine haber verilmeden bakıma girildiğini 2 gün sitenin kapandığını.Yani axbilişimle çalışıyorsanız siteniz 2 gün kapanabilir sizden habersiz :))

Neyse biz konumuza gelelim arkadaşlar Axbilişim (axbilişim.com.tr) e üye olduk 19.01.2013 de:

Siparişimizi yaptık:

Faturamızı ödedik:

Siparişimiz Onaylandı:

Host ve Domain Bilgilerimiz verdiler:

Ve arkadaşlar bir hafta 10 gün sonra üyeliğimi sildiler.Yaptıkları işleri beğenmedim diye hakkımı aradım diye :

Arkadaşlar fazla söze gerek yok herşey ortada galiba yemin ediyorum üyeliğimi silmişler adamlar ben mağdur oldum siz mağdur olmayın siz pişman olmayın ben hata yaptım siz hata yapmayın Axbilişim (axbilişim.com.tr) ile sakın çalışmayın.
Axbilişim (axbilişim.com.tr) Pişmanlıktır, Hatadır.

Axbilişimle çalışıyorsanız bir bakmışsınız siteniz sizden habersiz kapanmış üyeliğiniz silinmiş olabilir...Hata yapmayın axbilişim le çalışmayın....

Site: aXBilisim Int. Hizm. - Vps Server, Dedicated Server, Reseller Hosting, Web Hosting, Alan Adı Kayıtı, Ko Server, Metin2 Server, Cs Server
Sahibi: Aykan KARAASLAN

Dream

webmaster.tc
AxBilişim'in dogru dürüst iş yaptıgı zaten ne zaman görüldü ki siz oraya geçtiniz? :) Bundan daha öncede hakların da bir çok şikayet ve dolandırıcılık adına konular açıldı keşke her zaman '' Şikayet '' kategorisini incelemeye vaktiniz olsa ve Hosting firmalarını araştırsanız. Dogru dürüst bir Shell firması arıyorsanız size önerebilecegim tek firma ''Sekershell.com INT Hizmetleri''. Kalitesi ve müşteri hizmeti çok iyi araştırabilirsiniz.

mehmet6801

webmaster.tc
AxBilişim'in dogru dürüst iş yaptıgı zaten ne zaman görüldü ki siz oraya geçtiniz? :) Bundan daha öncede hakların da bir çok şikayet ve dolandırıcılık adına konular açıldı keşke her zaman '' Şikayet '' kategorisini incelemeye vaktiniz olsa ve Hosting firmalarını araştırsanız. Dogru dürüst bir Shell firması arıyorsanız size önerebilecegim tek firma ''Sekershell.com INT Hizmetleri''. Kalitesi ve müşteri hizmeti çok iyi araştırabilirsiniz.
Teşekkürler kardeşim aynen öyle araştırmadan aldık pişman olduk.Ama kimse pişman olmasın diye uğraşıyoruz biz hata yaptık sizler yapmayın.Önerin içinde teşekkürler değerlendireceğim....

EksenServers

webmaster.tc
Merhaba,

Geçmiş olsun olan olmuş.

( adamların kullandığı tema ..... zaten )

tRmosquNe

webmaster.tc
1-KarincaHosting
2-Alaystr
3-Webadam

Bu firmalardan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...