• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ayakkabı Firması Logo İstek

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

blackbatuhan

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar. Şimdi babam yeni bir erkek ayakkabısı markası bulmuş. Markanın ismi By DUCK. Arkadaşlar bana By DUCK isimli erkek ayakkabısı logosu lazım. Ücretsiz yapabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

blackbatuhan

webmaster.tc
slogan yok. sitemizi daha açmadık. By DUCK yazsanız yeter. Ayakkabı kutularının üzerine bastırıcaz bu logoyu. Ademcan yapmış olduğun logo için teşekkür ederim fakat daha değişik bişeyler olsa daha iyi olur gibime geliyor.

blackbatuhan

webmaster.tc
bana biraz daha iyi bişey lazım. bende photoshop kullanmayı biliyorum. hatta sizin yaptıklarınızı yaparım fakat , bu siteden yardım alma sebebim buradakiler daha iyi yapabileceğini düşünmem. biraz daha iyi bieşyler lazım bana. sonuçta ayakkabı kutusuna bastırıcaz ve 1 kere olucak. bir daha logo değiştirmemiz zor.

ByonuR

webmaster.tc
bana biraz daha iyi bişey lazım. bende photoshop kullanmayı biliyorum. hatta sizin yaptıklarınızı yaparım fakat , bu siteden yardım alma sebebim buradakiler daha iyi yapabileceğini düşünmem. biraz daha iyi bieşyler lazım bana. sonuçta ayakkabı kutusuna bastırıcaz ve 1 kere olucak. bir daha logo değiştirmemiz zor.
O zaman paraya kıyıp adam akıllı bişey yaptıracaksın dostum. Burdan sana ekmek çıkmaz adam photoshop da çok iyi bir derecede olsa zaten bunu ticarete döker. Kolay gelsin.

blackbatuhan

webmaster.tc
zaten babam para ile çizdirmiş ama beyenmemiş. bana dedi sen yap. dedim ben o kdr pro bişiler yapamam ama forum sitelerinden yardım isterim dedim. iyi bişey yapacak varsa konuya göndersin :)