• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Banners Brokers Büyük Kazanç Fırsatı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

webeyn

webmaster.tc
Evet arkadaşlar Just Been Paid den sonra yepyeni bir kazanç fırsatı ile aranızdayım. Aslında Forumda konu ile ilgili bilgisi olan bazı arkadaşlarımız var hatta sağolsun bu işin üstadından kayıt olanlar var ( Benim gibi ) Bende kendilerinin izinleri ile bu kazanç fırsatı konusunu burada açıyorum.

Herkese yepyeni bir bakış açısı getirecek, eski kazanç sistemlerinin yerine geçecek gerçekten güvenilir bir sistem.

Banners Broker Nedir den Tutunda , Nasıl Kazanırız, Yatırım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Gibi Bir Çok Faydalı İçeriği Bu Konu Başlığında Bulabileceksiniz.

Aynı zaman da daha detaylı bilgileri yine PROFESYONELİMİZ Sayın UMUT DUMAN kardeşimizden birebir alabileceksiniz.

Yani bu kazanç fırsatına sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Ben neden bu projedeyim?

Daha önce yine bu forumda Just Been Paid ile ilgili bir konum bulunmaktadır.

Bu kazanç fırsatını bana sunan Umut DUMAN Bey'e 1000 Öğrenci Okutma Hedefimi sunduğumda kendisinde bu projemi desteklediğini, ve bu sistemde birlikte yol alabileceğimi belirtmiştir. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Sizleri de bu sistemi evvela anlamaya ve sonrasında yatırım yapıp güzel kazançlar sağlamaya davet ediyorum.

1. Banners Broker Nedir ?

Banners Broker, İnternet dünyasında çok hızla yükseliş gösteren, kazançlarını üyeleri ile paylaşan bir reklam firmasıdır. Halen de yükselişini sürdürmektedir.

Sunduğu yepyeni fırsatlarla da online para kazanma konusunda alanında birçok firmayı geride bırakmıştır.

Banners Broker, reklam gösterim alanlarını toptan bir şekilde, reklam sunucularından satın almakta, bu alanları bizlere kendi kazancına göre daha yüksek bir kazanç şeklinde bizlerin kazanmamıza olanak sağlayacak şekilde bizlere sunmaktadır. Bizlerde firmadan farklı ücretlerde reklam alanlarını satın alırız ve bunları işleterek para kazanırız. Reklamdan elde edilen kazançlar hesabımıza geçirilir. Paramızı bildik para aktarım kanalları dışında ( Solidtruspay ve Alertpay ) firmanın özel kartı sayesinde bankamatiklerden Paranızı her an çekebiliyoruz bu da çok güzel bir imkan demektir.

Çünkü bu tür sistemlerle çalışanlar bilirler, parayı kazanmanın dışında para hesapta görünür çekemezsiniz sorun yaşarsınız . İşte Firmada buna kendisi bir kart çıkararak çözüm bulmuştur.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ WEB SİTEMİZ; Banners Broker

http://www.youtube.com/watch?v=_a81xmu7B1s&feature=player_detailpage

AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK
ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATABİLİRSİNİZ

Buradaki her bir renk satın aldığınız bir reklam paneline ifade etmektedir. En küçük reklam alanı 10 $. Bu alandan 10$ gelir elde etmeniz mümkündür. Her bir reklam panelinden birden çok alabiliyorsunuz

Gördüğünüz gibi panelleri işletip gelir kazanmaktasınız. Her bir panelin getirisi altında belirtilmiştir. Çok sayıda panelden aynı anda gelir elde etme imkanı bulunmaktadır.

İNGİLİZCESİ OLANLAR İÇİN DETAYLI İNGİLİZCE ANLATIMA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

BB Agent | Click Here

Konu ile ilgili detaylı paylaşımlar burada sırası ile olacaktır. Sitenin İngilizce olması dil bilenler için sorun olmasa da,
İngilizce bilmeyenler de bizlerden alacakları destekle takılmadan gerekli işlemleri yapabileceklerdir.

BANNERS BROKER KAZANÇ SİSTEMİNE DAHİL OLAN ARKADAŞLARIMIZIN LİNKLERİ BURADAN VE SON YAZILARDA PAYLAŞILACAKTIR !!!

Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

fhuner

webmaster.tc
Vallah ne yalan söyleyim gezdim dolastım ama mantıgı anlamadım ne üzerine kazanıyoruz.Ben sitedeki reklam alanlarımı bunlara bırakıyorum bunun sonucnda tık basınamı gösterim asına mı ne üzere kazanıyorum v.s yalın bir dille anlatacak kimse yokmu adsenseden daha mı iyi

Nxc

webmaster.tc
şirket ne kadar güvenli acaba yüksek miktar para yatırdıktan sonra kapatıp giderlerse.

Umarım hedeflerinize ulaşır ve öğrencilere kazandırırsınız. Bende belirli bir süreçte kullanmak istiyorum bu sistemi. Hayırlı işler

webeyn

webmaster.tc
şirket ne kadar güvenli acaba yüksek miktar para yatırdıktan sonra kapatıp giderlerse.
Nxc değerli kardeşim, çok yerinde ve güzel bir soru, şirketin bir miktar para yatırdığımızda kapatıp gitmesi faydasına değil, tam tersine zararına olur.

Neden derseniz hani derler ya altın yumurtlayan tavuk kesilmez diye aynı hesap , şu anda şirketin 100.000 üzerinde üyesi var. Panel ve trafik paketi satışlarından ciddi para kazanıyor firma.

Şimdi böyle süper kazançlı bir durumu tutup ta insanları kandıracağım diye, paraları alıp gitmez, gitse şimdiye kadar giderdi.

Ayrıca bu şirket herhangi bir şirket değil, yasal, patentli, Google sırasına da bakarsınız Google tarafından da olur verilmiş bir site.

ŞU AN ALEXA: 887 bakabilirsiniz.

webeyn

webmaster.tc
Vallah ne yalan söyleyim gezdim dolastım ama mantıgı anlamadım ne üzerine kazanıyoruz.Ben sitedeki reklam alanlarımı bunlara bırakıyorum bunun sonucnda tık basınamı gösterim asına mı ne üzere kazanıyorum v.s yalın bir dille anlatacak kimse yokmu adsenseden daha mı iyi

Tam olarak açıklayabilir misiniz ?
Fhunere katiliyorum.
Değerli arkadaşlarım siztem çok karlı ve bizlere ömür boyu kazanç imkanı sağlayacak bir sistem, daha geniş bilgiyi sizlere skype üzerinden aktarabiliriz hem sorularınızı sorarsınız hem bizler sistemi aktarırız sizlere.

Adsense den kat kat daha iyi,arkadaşlar çok kısaca konuda da bilgisini verdiğim gibi bizler ister yayıncı olabiliriz, ister reklam veren ya da her ikisi, her ikisi olmak istediğimizde;

Konuda adı geçen reklam paketlerinden alıyoruz, içerisinde panel ve trafik var, buradan para kazanıyoruz.. Aldığımız paneller ömür boyu bizim oluyor, bu panellere trafik alıp yüklediğimizde, yüklediğimiz trafik miktarının 3 katı bir kazanca sahip oluyoruz.

Şu an için www.bannersbroker.blogtescil.com dan bilgi alabilirsiniz.

Arkadaşlara PM gönderildi..

lestat26

webmaster.tc
Arkadaşlar konuyu açan Ömer Abim ben referansıyla üye oldum çok yardımı dokundu. Çok ilgilendi sağolsun. Tabi güven meselesi insana zor geliyor haklısınız ama Ömer Abimin bir sözü var risk almadan para kazanılmaz diye ufak bi riskle belkide aylık sürekli geliriniz olabilir bunu gözden kaçırmamak lazım bilgi almak isteyen olursa Ömer Abimde bende elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

cavoz

webmaster.tc
Arkadaşlar ben Bannersbroker'a Umut Abi'nin refinden kayıt oldum ve sistemi de ondan öğrendim. Ancak Ömer Abi'nin refinden de JustBeenPaid'e üye oldum. Kendime göre ciddi bir yatırım yaptım. Bunun en önemli sebebi Ömer Abi'nin ilgisi ve desteğidir. Daha dün gece saat 1-2 arasında birkaç şey sordum. Çok yardımcı oldu. O saatte aynı anda birkaç kişiyle daha ilgileniyordu. Ben netten çıktım, o yardıma devam etti.

Her iki sistemde de kesinlikle güvenebileceğiniz bir abimizdir. Benden söylemesi.

webeyn

webmaster.tc
Arkadaşlar ben Bannersbroker'a Umut Abi'nin refinden kayıt oldum ve sistemi de ondan öğrendim. Ancak Ömer Abi'nin refinden de JustBeenPaid'e üye oldum. Kendime göre ciddi bir yatırım yaptım. Bunun en önemli sebebi Ömer Abi'nin ilgisi ve desteğidir. Daha dün gece saat 1-2 arasında birkaç şey sordum. Çok yardımcı oldu. O saatte aynı anda birkaç kişiyle daha ilgileniyordu. Ben netten çıktım, o yardıma devam etti.

Her iki sistemde de kesinlikle güvenebileceğiniz bir abimizdir. Benden söylemesi.
Arkadaşlar konuyu açan Ömer Abim ben referansıyla üye oldum çok yardımı dokundu. Çok ilgilendi sağolsun. Tabi güven meselesi insana zor geliyor haklısınız ama Ömer Abimin bir sözü var risk almadan para kazanılmaz diye ufak bi riskle belkide aylık sürekli geliriniz olabilir bunu gözden kaçırmamak lazım bilgi almak isteyen olursa Ömer Abimde bende elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Teşekkürler arkadaşlar, sağolun var olun, İnşaallah sizlerde dahil olduğunuz sistemlerde hedeflerinize ulaşırsınız, benim hedefim biliyorsunuz 1000 öğrenci okutmak.

Ama Allah'ın izni ile bunu kat kat geçeceğiz. Herkesin Müberak Ramazan Bayramını Kutluyorum.

Just Been Paid sisteminde de bol kazanmaya davet ediyorum. Sistem zor değil birazcık bilgi edinmek ve ilgi ile çok zevkli ve bir o kadarda kazançlı arkadaşlar...