• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Başvurum neden onaylanmadı sizce ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
2 gün önce başvuru yapmıştım ancak bugün aşağıda belirttim şekilde bir mail geldi.Neden onaylanmadı hiç anlamadım.

Site adı : BilgiDede | Teknoloji | Sağlık | Web | Yaşam | Hakkında Özgün Blog

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek için Web Yöneticisi Yönergeleri - Web Yöneticisi Araçları Yardım adresindeki web yöneticisi kalite yönergelerini ve AdSense program policies - AdSense Help, https://support.google.com/adsense/bin/topic.py?topic=1271507 adresindeki AdSense program politikalarını okuyabilirsiniz.

inforesim

webmaster.tc
İlk başvururken bizi nereden buldunuz kısmı var ya, Şimdi hiç bir şey değiştirmeden tekrar yolla ama yollarken Google davet maili aldımmı ne diyor öyle bir şık var onu seç öyle yolla.

CaddeAktif

webmaster.tc
copy past içerik varsa, başka reklam firmasının reklamı varsa, ya da yasa dışı paylaşımda bulunuyorsan kabul etmemiş olabilir.

Auswitch

webmaster.tc
Özgünlükle alakası yok arkadaşım, Adsense kurumsal ve Google'nin en büyük şirketlerinden biridir. Politika kurallarına aykırı bir davranış sezmiştir sitenizde zararlı yazılımları, boş gereksiz linkleri, copy/paste içeriklerinizi kaldırın, tekrar başvurun.

Engineer

webmaster.tc
adsense nin onaylamaması için bir çok neden vardır..

ama sanırım reklam yayınlama yerlerini sevmemiş google veya sitenin içeriğinde kopya içeriği beğenmemiş olabilir.