• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bedava Backlink Kazanın

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

tiesto

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bu araç ile web sitenizi şimdilik 18 siteye ekleyebilirsiniz.Listeyi daha çok yükselteceğiz.
Araç linki : Backlink Ekle
Yapmanız gereken www. ve http girmeden sitenizi oraya eklemeniz ve beklemenizdir.Siteleri 5'er 5'er eklemekte.Bitti yazısı geldiğinde dilerseniz kapatabilirsiniz veya diğer siteleriniz ekleyebilirsiniz.İyi günler.

proghammer

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bu araç ile web sitenizi şimdilik 18 siteye ekleyebilirsiniz.Listeyi daha çok yükselteceğiz.
Araç linki : Backlink Ekle
Yapmanız gereken www. ve http girmeden sitenizi oraya eklemeniz ve beklemenizdir.Siteleri 5'er 5'er eklemekte.Bitti yazısı geldiğinde dilerseniz kapatabilirsiniz veya diğer siteleriniz ekleyebilirsiniz.İyi günler.

Eklediği sitelerin pagerank değerleri ve içerikleri nelerdir ?

Backlink eklendiğini nerede bileceğiz ?

Linkimiz eklendi diyelim birkaç gün sonra kalkarsa ya da 1 aya yakın süre sonra kalkarsa antiseo görevi görmüş olacak bunun önlemini aldınız mı ?

Ayrıca bir eğitim sitesinde BACKLİNK olayının ne işi var merak ettim ?

Açıklarsanız sevinirim.. Sadece ben değil herkes öğrensin cevaplarını hocam..

tiesto

webmaster.tc
Eklediği sitelerin pagerank değerleri ve içerikleri nelerdir ?

Backlink eklendiğini nerede bileceğiz ?

Linkimiz eklendi diyelim birkaç gün sonra kalkarsa ya da 1 aya yakın süre sonra kalkarsa antiseo görevi görmüş olacak bunun önlemini aldınız mı ?

Ayrıca bir eğitim sitesinde BACKLİNK olayının ne işi var merak ettim ?

Açıklarsanız sevinirim.. Sadece ben değil herkes öğrensin cevaplarını hocam..
Hocam eklenilen siteleri gösteriyor zaten kaynak koda baksaydınız bu soruları sormanıza gerek kalmazdı.Çoğunun kalkma ihtimali zaten yok.
Ve adı üstünde eğitim sitesi araçlarında olması normaldir.
Eklediği siteler whois siteleri,site analiz siteleri,vb gibi siteler.
Backlink olup olmadığını anlamak için kaynak koda bakıp iframe içerisindeki adresi kopyalayın tüm cevaplarınız burada saklıdır.
Baktığında öğrenmişsindir inş kardeşim
Ekleyenlere hayırlı olsun faydalı olması dileğiyle.

proghammer

webmaster.tc
Hocam eklenilen siteleri gösteriyor zaten kaynak koda baksaydınız bu soruları sormanıza gerek kalmazdı.Çoğunun kalkma ihtimali zaten yok.
Ve adı üstünde eğitim sitesi araçlarında olması normaldir.
Eklediği siteler whois siteleri,site analiz siteleri,vb gibi siteler.
Backlink olup olmadığını anlamak için kaynak koda bakıp iframe içerisindeki adresi kopyalayın tüm cevaplarınız burada saklıdır.
İstemiyorsanız eklemeyin, Ekleyenlere hayırlı olsun faydalı olması dileğiyle.
Şimdi hocam terso yapmanın bir mantığı yok yeride değil..

Ben sadece sorumu sordum siteyi buraya konuyu açtığın ilk dakika da ekledim..

Bu sorular aklımda belirdi alexa'ya eklendiğini gördüm neresine ekledi ?

Ekleme işlemi bitti dedi o kadar sadece adresleri gördüm ama eklendiği yeri göremedim.. Daha sonradan da eklenilen yerleri görebileceğim bir panel ya da yer mevcut değil..

Yazdıklarıma darılacaksınız yazmayım hocam bir daha..

tiesto

webmaster.tc
Şimdi hocam terso yapmanın bir mantığı yok yeride değil..

Ben sadece sorumu sordum siteyi buraya konuyu açtığın ilk dakika da ekledim..

Bu sorular aklımda belirdi alexa'ya eklendiğini gördüm neresine ekledi ?

Ekleme işlemi bitti dedi o kadar sadece adresleri gördüm ama eklendiği yeri göremedim.. Daha sonradan da eklenilen yerleri görebileceğim bir panel ya da yer mevcut değil..

Yazdıklarıma darılacaksınız yazmayım hocam bir daha..
Siz yazmadan düzeltmiştim ama.
kusura bakmayın geçen gün araç yapalım dedik böyle sorular olunca sanki çok kötü birşey yapmışım milleti aldatıyormuşum gibi sorular gelince az sinirlendim.
Kısacası bazı sitelerde sitenizin infosu oluşması için siteyi açıyor ve link çıkmış bulunuyor.Alexa'da datası yoksa belki url gönderip ekleyeceğini düşündüm.
Örnek olarak bu yapılanları anlamak için aşağıdaki url yi bilmeniz yeterlidir diye düşünüyorum
http://www.sitelerhakkinda.org/wiki/siteadiniz.com
Özellikle yeni açılan siteler için öneririm fakat şimdilik eğer veritabanına 1000 den fazla site eklersek yeni siteler için uygun olmaz bunu sizde biliyorsunuz zaten herkese iyi günler

Edit: Sonuç sayfasını yapmak gerekir haklısınız onu hallederim yarın.

proghammer

webmaster.tc
Siz yazmadan düzeltmiştim ama.
kusura bakmayın geçen gün araç yapalım dedik böyle sorular olunca sanki çok kötü birşey yapmışım milleti aldatıyormuşum gibi sorular gelince az sinirlendim.
Kısacası bazı sitelerde sitenizin infosu oluşması için siteyi açıyor ve link çıkmış bulunuyor.Alexa'da datası yoksa belki url gönderip ekleyeceğini düşündüm.
Örnek olarak bu yapılanları anlamak için aşağıdaki url yi bilmeniz yeterlidir diye düşünüyorum
http://www.sitelerhakkinda.org/wiki/siteadiniz.com
Özellikle yeni açılan siteler için öneririm fakat şimdilik eğer veritabanına 1000 den fazla site eklersek yeni siteler için uygun olmaz bunu sizde biliyorsunuz zaten herkese iyi günler

Edit: Sonuç sayfasını yapmak gerekir haklısınız onu hallederim yarın.

Anladım hocam insanlık halidir olabilir tabi bu tür şeyler..

Bizde insanız halden anlarız hocam..

Verdiğiniz adrese kendi sitemi eklediğimde gördüm sayfamı ama hani böyle teker teker bakmamızın mantığı olmaz..

Ayrıca şu soru çok önemli yoksa başınız gerçekten ağrır..

Eklenen linklerin kalkma durumu var mı yok mu ?
Ne kadar süre ile kalkma olasılığı var ?

Çünkü bir backlink kazandırdınız diyelim google bunu 1 2 sefer hadi 10 sefer gördü diyelim sonra hoopp backlink kalktı eeee diyecek ki benimle dalga mı geçiyorsunuz diye ya +300 ya da +600 ceza verecek..

Nereden biliyorum zamanında 30K üstü bir sitem vardı.. Anahtar kelimelerim vardı 4 tane 1. sıradaydım.. Site patlamıştı yukarılara doğru uçuyordu. Tanımadığım insanlar sırf beni aşağıya düşürmek için anti seo olayına başlamışlar link ekle link kaldı hesabı binlerce index atılmış hepsi de anahtar kelime hedefli ne oldu sonunda 30K dan 300 tekil hite düştüm..

Tekrar çalışma başlattım masraf yaptım vs vs. Her neyse daha uzatmayım.

Ben bunu yaşadım arkadaşlar haberim sonradan oldu tabi. Sonra ne oldu o adamın sitelerini DOMAİN HACK yaptım. Bununla övünmem ama haketti.

Bu konu çok önemli ben çektim kazara da olsa hocam sakın haa başkası çekmesin bu sorunu emeklerin göz göre göre yok oluğ gitmesi bu durum.

O yüzden linklerin kalkma durumu çok ama çok önemli.

Hakkınızı helal edin uzattım :(

tiesto

webmaster.tc
Anladım hocam insanlık halidir olabilir tabi bu tür şeyler..

Bizde insanız halden anlarız hocam..

Verdiğiniz adrese kendi sitemi eklediğimde gördüm sayfamı ama hani böyle teker teker bakmamızın mantığı olmaz..

Ayrıca şu soru çok önemli yoksa başınız gerçekten ağrır..

Eklenen linklerin kalkma durumu var mı yok mu ?
Ne kadar süre ile kalkma olasılığı var ?

Çünkü bir backlink kazandırdınız diyelim google bunu 1 2 sefer hadi 10 sefer gördü diyelim sonra hoopp backlink kalktı eeee diyecek ki benimle dalga mı geçiyorsunuz diye ya +300 ya da +600 ceza verecek..

Nereden biliyorum zamanında 30K üstü bir sitem vardı.. Anahtar kelimelerim vardı 4 tane 1. sıradaydım.. Site patlamıştı yukarılara doğru uçuyordu. Tanımadığım insanlar sırf beni aşağıya düşürmek için anti seo olayına başlamışlar link ekle link kaldı hesabı binlerce index atılmış hepsi de anahtar kelime hedefli ne oldu sonunda 30K dan 300 tekil hite düştüm..

Tekrar çalışma başlattım masraf yaptım vs vs. Her neyse daha uzatmayım.

Ben bunu yaşadım arkadaşlar haberim sonradan oldu tabi. Sonra ne oldu o adamın sitelerini DOMAİN HACK yaptım. Bununla övünmem ama haketti.

Bu konu çok önemli ben çektim kazara da olsa hocam sakın haa başkası çekmesin bu sorunu emeklerin göz göre göre yok oluğ gitmesi bu durum.

O yüzden linklerin kalkma durumu çok ama çok önemli.

Hakkınızı helal edin uzattım :(
Estağfirullah ne uzatması hocam.
Siteler sağlam hocam kalkmaz çünkü çoğu webmaster ile ilgili siteler oluyor genelde.Domain hack yapmanız sizi bağlar eğer yanlış yaptıysa iyi yapmışsınızdır.
İlk mesaj ve konum olduğu için yanlış algılamış olabilirsiniz.
Sizin mesajınızdan yola çıkarak bunun için rapor ayarlayacağım sonunda.Sonuçta insanlar merak eder nereye ekledikleri ve nasıl siteler oldukları ile ilgili.Yorumlarınız için teşekkürler.Herkese hayırlı ramazanlar ve sizde hakkınızı helal edin hocam tekrardan eyw.

proghammer

webmaster.tc
Estağfirullah ne uzatması hocam.
Siteler sağlam hocam kalkmaz çünkü çoğu webmaster ile ilgili siteler oluyor genelde.Domain hack yapmanız sizi bağlar eğer yanlış yaptıysa iyi yapmışsınızdır.
İlk mesaj ve konum olduğu için yanlış algılamış olabilirsiniz.
Sizin mesajınızdan yola çıkarak bunun için rapor ayarlayacağım sonunda.Sonuçta insanlar merak eder nereye ekledikleri ve nasıl siteler oldukları ile ilgili.Yorumlarınız için teşekkürler.Herkese hayırlı ramazanlar ve sizde hakkınızı helal edin hocam tekrardan eyw.
Teşekkür ederim hocam..

Size de hayırlı ramazanlar.. Takip edeceğim yeniliklerinizi.

egebilisim

webmaster.tc
Güzel düşünülmüş sistem. Bu tarz sityeler var biliyorum. Ama diğer arkadaşların dediği gibi siteleri toplu olarak rapor edebilecek sistem geliştirirseniz haber verin lütfen. Bunu şey şeklinde yapabilirsiniz. İşlemler teker teker yapılır. Bitince liste verir. Yada ilk başta listenizden hazır olarak çekilen siteler listelenir. sonrasında aşağı kısımda dediğiniz iframeyi koyarsınız. adam altta eklenen siteyi sırasıyla listeden kontrol edebilir..

proghammer

webmaster.tc

Hocam yukarıda incelemelerimi ve sorularımı yönelttim size :)

Son 2 sorum kaldı onları da cevaplarsan sevinirim..

Sonra herkes bu sistemi kullanır gerçekten.. Ben dahil bütün sitelerime backlink kazandırırım eğer ki istediğim cevapları alırsam..

Kolay gelsin..

tiesto

webmaster.tc

Hocam yukarıda incelemelerimi ve sorularımı yönelttim size :)

Son 2 sorum kaldı onları da cevaplarsan sevinirim..

Sonra herkes bu sistemi kullanır gerçekten.. Ben dahil bütün sitelerime backlink kazandırırım eğer ki istediğim cevapları alırsam..

Kolay gelsin..
incelemeleriniz için teşekkürler hocam.
1. Soru cevabı : www. koymamanız birşeyi değiştirmez.O sitelere girip formlarından veri gönderince zaten www. olmadan bir link oluşturuyor.
2.Soru cevabı : Hiç bir sitenin kalıcılığı belli değildir.Yabancı sitelerin kalıcılığından endişelenmiyorum türk siteleride problem çıkabilir..

ve yakında güzel bir araçla sizlerle beraber olacağım eminim herkes o aracı kullanacaktır.

proghammer

webmaster.tc
incelemeleriniz için teşekkürler hocam.
1. Soru cevabı : www. koymamanız birşeyi değiştirmez.O sitelere girip formlarından veri gönderince zaten www. olmadan bir link oluşturuyor.
2.Soru cevabı : Hiç bir sitenin kalıcılığı belli değildir.Yabancı sitelerin kalıcılığından endişelenmiyorum türk siteleride problem çıkabilir..

ve yakında güzel bir araçla sizlerle beraber olacağım eminim herkes o aracı kullanacaktır.
Rica ederim hocam.. Burada zarar görecekse benim sitem zarar görsün başkalarının da sitesi zarar görmesin mantığı ile inceleme yaptım ve eklettirme yaptım bakalım hocam takibini yaparım ben ;)

Adresleri not aldım kısa zamanda backlink olarak görünmeye başlarlar eğer ki kalıcı olurlarsa.. Sonra da kalkma zamanını görürüm buradan da belirtirim ;)

Yeni projelerinizi bekliyoruz hocam..

Kolay gelsin..

Cevaplar içinde teşekkür ederim..