• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bedava Host ve subdomain sitesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

MustafaKARA

webmaster.tc
BuGünaydın öncelikle ,
Şimdi ben bedava host ve subdomain veren site açmak istiyorum .
Şöyle birşey olucak içinde

Bedava subdomain
Bedava host
FTP Mysql olsun
Edit : cPanel olsun
(Tema vs kendi yüklesin ayrıca küçük bir reklamım olucak içinde)

Bunun için neler gerek script vs vs ?
Bir yerde okuduğuma göre , AWBS , Vizra veya WHCS bu istediğimi yapıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum.. Sizin bildiğiniz başka birşey varmı yada ?

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

MustafaKARA

webmaster.tc
Konuyu Yanlış Yere açtı isem kusura bakmayın Lütfen kilitlemek yada silmek yerine taşıyın :)

RoYaL

webmaster.tc
Merhaba ilk önce subdomain ve host için webhosting lazım şirketlerden alabilirsiniz daha sonra alanadı lazım webhostingin çalısması için

WHMCS Vİzra vs. Kurulması;
Tek tıkla sadece opencart wordpress phpp gibi şeyler kuruluyor zaten WHMCS ücretli bir platform

MustafaKARA

webmaster.tc
Merhaba ilk önce subdomain ve host için webhosting lazım şirketlerden alabilirsiniz daha sonra alanadı lazım webhostingin çalısması için

WHMCS Vİzra vs. Kurulması;
Tek tıkla sadece opencart wordpress phpp gibi şeyler kuruluyor zaten WHMCS ücretli bir platform
Webhosting ve domain tamam ama ne gibi programlar ile yapıcam bunu ? Sorun o

inforesim

webmaster.tc
Otomatik kuruluma kadar yapılabilir de, Reklam koyma olacağını sanmıyorum üstad. Onun dışında, nekil.com ile iletişime geçin VPS alacağınızı söylersiniz ve Bu ayarlamaları istediğinizi söylersiniz yardımcı olmaya çalışırlar.

MustafaKARA

webmaster.tc
Otomatik kuruluma kadar yapılabilir de, Reklam koyma olacağını sanmıyorum üstad. Onun dışında, nekil.com ile iletişime geçin VPS alacağınızı söylersiniz ve Bu ayarlamaları istediğinizi söylersiniz yardımcı olmaya çalışırlar.
Reklam koymayız olur biter zaten domainde var ama öneriniz için teşekkürler..

inforesim

webmaster.tc
Wordpress mu araştırın o zaman, Örnek alan adınız : ali.com wordpress mu ile sub domain dağıtıyorsunuz.

x.ali.com gibi ve Direk wordpress kullanıyor adamlar. Siz ana panelden eklenti vs eklediğinizde onlarda kullanabiliyor ve Temaları vs de siz yüklüyorsunuz onlar kullanıyor (Örnek a teması yüklüyorsunuz, Tüm herkesin tema panelinde görünüyor) bu sayede temaya reklam ekleyebilirsiniz.

Aynı şekilde toplu forum için de sistemler var.

MustafaKARA

webmaster.tc
Wordpress mu araştırın o zaman, Örnek alan adınız : ali.com wordpress mu ile sub domain dağıtıyorsunuz.

x.ali.com gibi ve Direk wordpress kullanıyor adamlar. Siz ana panelden eklenti vs eklediğinizde onlarda kullanabiliyor ve Temaları vs de siz yüklüyorsunuz onlar kullanıyor (Örnek a teması yüklüyorsunuz, Tüm herkesin tema panelinde görünüyor) bu sayede temaya reklam ekleyebilirsiniz.

Dediğiniz şey güzele benziyor bunu kullanabilirim belki ama bana cPanelli birşey lazım mesela 000webhost gibi

rapoel

webmaster.tc

Wordpress mu nun dağıtımını ve servisin kullanımını kaldırdı diye biliyorum wp. Bana çok lazım kurdurtacaktım ama hani bizim şu servera eklenti kura(maya)n arkadaş var ya o kalkmış artık kurulmuyor dedi doğru mudur :)

Özel Script Yazdırılabilir veya Kendiniz Yazmanız Mümkün
Baya Bir Çaba İle Yapılabilir
Mesela Bir Ara Kullanmıştım Klasörü Subdomain Gibi Gösterebiliyorduk Yani
site.com/a yı a.site.com gibi gösterebiliyorduk
Basit Bir Panel Yazdırsanız 200 tl Falan Eder
Sonra Dağıtın Subdomainleri (Reklam Koymak İçinde İnculide Kodunu Yazılımın İçine Koydurtup Bot İle kontrol Edersiniz Eğer Reklam Kodu Silinmiş İse Sitede Silinsin Gibi Bir Uygulama Yapabilirsiniz)
Bu Dediklerimi Orta Düzey Bir Codere
500 Tl ye Yaptırabilirsiniz Sanıyorum

MustafaKARA

webmaster.tc
Özel Script Yazdırılabilir veya Kendiniz Yazmanız Mümkün
Baya Bir Çaba İle Yapılabilir
Mesela Bir Ara Kullanmıştım Klasörü Subdomain Gibi Gösterebiliyorduk Yani
site.com/a yı a.site.com gibi gösterebiliyorduk
Basit Bir Panel Yazdırsanız 200 tl Falan Eder
Sonra Dağıtın Subdomainleri (Reklam Koymak İçinde İnculide Kodunu Yazılımın İçine Koydurtup Bot İle kontrol Edersiniz Eğer Reklam Kodu Silinmiş İse Sitede Silinsin Gibi Bir Uygulama Yapabilirsiniz)
Bu Dediklerimi Orta Düzey Bir Codere
500 Tl ye Yaptırabilirsiniz Sanıyorum
Ortak arkadaşımla görüştüm aslında
Hosting
Torrent
Upload/Download sitesi açıcaz
VPS alıp ayrı domainler ile açıcaz bunun içinde bir (script vs cidlere ihtiyacımız var)