• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bedava Kupon Kodu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

jokerboy

webmaster.tc
Sosyal hitlerini arttırabileceğiniz Sosyal Takas sitesinde kullanabileceğiniz jeton hakkı kuponlarını sizlere bu konudan paylaşacağım. Belirli periyotlarda buraya kupon kodu ekleyeceğim. Takipte olun.

1.Kupon Kodu (100 Jeton) : 9849-9375-2557-6861

Site Adresi : Sosyal Takas

birwebci

webmaster.tc
verdiğiniz kodun aralarda " - " işareti ile mi yazıyoruz. çünkü bu kullanılmış diyor.

Varsa bir tanede daha paylaşır mısınız.

jokerboy

webmaster.tc
Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.

Her kupon yalnızca 1 kez kullanılabilir ve evet aradaki - işaretleri ile kullanılır. Bu konuyu takip ederseniz yeni kupon kodu paylaştığımızda kazanabilirsiniz ;)

Scarface

webmaster.tc
Hocam sizin sisteminiz denedim fakat benim eklediğim facebook sayfamı ufak bir etikleşim bile olmuyor biz beğeniyor ama bizi beğenen yok 2 jeton vermeme rağmen.

jokerboy

webmaster.tc
Hocam sizin sisteminiz denedim fakat benim eklediğim facebook sayfamı ufak bir etikleşim bile olmuyor biz beğeniyor ama bizi beğenen yok 2 jeton vermeme rağmen.
Site yeni açıldı sayılır üyeler yeni yeni başlıyorlar bazılarıda sadece ekleyeip çıkıyor sistem inşallah kısa sürede oturacak. Siz takipte olun...