• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ben ne halt yapacam?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevfik

webmaster.tc
O kadar çaresiz durumdayım ki, söylemek istediğim o kadar çok şey var ki ona. Ama yüzüne baktığımda herşeyi unutuyorum, sanırım utanıyorum bakmaya çok saçma gelebilir ama bilmiyorum ki napacam. 3-5 yıl değil 3-5 yaşından bu yana olan birşey çocukluktan bu yana seviyorum ve 23 yaşındayım.

Tevfik

webmaster.tc
O kadar cesaretli olamadım ki, hani olur ya normal konuşuyorsun herşey güzel hoş biraz da olsa o mutluluğun bozulmasını istemezsin. Sanırım ben küçükte olsa o mutluluğun bozulmasını istemiyorum. Bir de hiç yüzüme bakmazsa onun telaşı içerisindeyim, boğazım o kadar dolu ki söylenecek o kadar çok şeyim var ki birisinin cesaretine ihtiyacım var ama kimse bilmiyor onu sevdiğimi kimden destek alayım onu da bilmiyorum. Bende sizlere akıl danışayım dedim, bana yardımcı olun yardım edin şu an gerçekten harap durumdayım, her zaman gülen ben bu sefer harap durumdayım.

O kadar cesaretli olamadım ki, hani olur ya normal konuşuyorsun herşey güzel hoş biraz da olsa o mutluluğun bozulmasını istemezsin. Sanırım ben küçükte olsa o mutluluğun bozulmasını istemiyorum. Bir de hiç yüzüme bakmazsa onun telaşı içerisindeyim, boğazım o kadar dolu ki söylenecek o kadar çok şeyim var ki birisinin cesaretine ihtiyacım var ama kimse bilmiyor onu sevdiğimi kimden destek alayım onu da bilmiyorum. Bende sizlere akıl danışayım dedim, bana yardımcı olun yardım edin şu an gerçekten harap durumdayım, her zaman gülen ben bu sefer harap durumdayım.
Bir Gölün Tam Ortasına yada 10 katlı bir yere git sonra İstediğin Şeyleri Bağırarak Söyle Çok Rahatlarsın

GüçNet

webmaster.tc
Belirsizlikten daha beter birşey yoktur insanı kahreden.O yüzden bir karar verip ve sonuçlarına katlan bence.Gidip derdini anlat olursa zaten dünyalar senin, eğer olmazsa o zamanda artık olmayacağına kendini alıştırırsın ve bir süre sonra unutursun mutlaka.

Auswitch

webmaster.tc
Ah ulan ah bizde hiç böyle aşık olmadık ki işimiz gücümüz makale yaz, reklam ver reklam al, seo hizmetleri, backlink toplist, site büyüt, site kas, para kazan. Eğer evden dışarıya çıkıyorsam 2 aydır tek bir sosyal faaliyetim varsa Adana çiğnesin beni.

Ben senden daha dertliyim kardeşim...

GüçNet

webmaster.tc
Ah ulan ah bizde hiç böyle aşık olmadık ki işimiz gücümüz makale yaz, reklam ver reklam al, seo hizmetleri, backlink toplist, site büyüt, site kas, para kazan. Eğer evden dışarıya çıkıyorsam 2 aydır tek bir sosyal faaliyetim varsa Adana çiğnesin beni.

Ben senden daha dertliyim kardeşim...
Dükkanı açtım açalı bende öyleyim hiçbir sosyal aktivite yok

Auswitch

webmaster.tc
Dükkanı açtım açalı bende öyleyim hiçbir sosyal aktivite yok
Ne olacak bizim halimiz hemşerim en iyisi yarin gelim senin dükkana çay filan içelim makale yazalım yine. :) Ah ulannn yaktılarrr yüreğimdennnn kitapsızlarrr imansızlarrr içim yanar ahhh ciğerim sızlar. :)

Auswitch

webmaster.tc
Olur mu öyle işsiz kalırız. :) Araba alma hayalleri kuruyorum be kardeşim, şöyle bir Fiat'ım olsaydı ah... Benim daha o arabayı almak için 3.000 - 4.000 makale yazmam gerek sanırım. Alparslan demiyor ki kredi çekim sana alalım bir araba. :)

GüçNet

webmaster.tc
Haha :) ozaman durmak yok makale yazmaya devam et sen :) araba candır :) . ( aşk konusunu baya bir baltaladık en iyisi susalım ) :)

Auswitch

webmaster.tc
Haha :) ozaman durmak yok makale yazmaya devam et sen :) araba candır :) . ( aşk konusunu baya bir baltaladık en iyisi susalım ) :)
Tevfik bak kardeşim, sen bizim gibi olma. Git kıza açıl ulan seviyorum seni de!

Ne demişler?

Hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar konuşa konuşa...

inforesim

webmaster.tc
Bence zamanın varken değerlendir ki, Sen bu yaştaysan kız da evlilik çağına gelmiştir. Sonra bu zamanları çok ararsın...

inforesim

webmaster.tc

XFQ

webmaster.tc
Açılmanın vakti gelmiş. Çık karşısına seni seviyorum de. Eğer üzülceksen o an üzül. Ha hayır cevabını aldıktan sonra insan hayata biraz daha sımsıkı sarılıyor :). Evet cevabını alırsanda zaten şuanki hayatına devam edersin. Hayır cevabı alırsanda insanlar konusunda seçici olursun. En nihayetinde hayat bu. Sen şuan o kızı en saflığıyla seviyorsun. Bende yaşadım çok olay. 20 kızla çıktım şu ana kadar. Hepsinide sevmeye çalıştım. Ama bak ne oldu :) banada nerde yanlış kız varsa onlar denk geldi. Ama yaş 20 hala daha bakireyim. Hiç kimseye dokunmadım. Utanmıyorum bunu söylemekten. Hatta grur duyuyorum kendimle. en uzun ilişkimde 2 yıl sürdü. Ondada harbiden sevdim ama olmadı :). Diğerleri zaten en fazla 1 ay. 2 3 gün falan hep öyle. Çok seri kızlar denk geldi ben onlara ayak uyduramadım. Aradığım kız bu devirde sanırım 6bin kişiden biri. Ama o biride bana denk gelmiyo.

Tevfik

webmaster.tc
Söyleyeceğim arkadaşlar her ne olursa olsun söylicem dediğiniz gibi her zaman kafaya takmaktansa yok desede onun acısını unutmaya çalışırım. Her birinize çok çok teşekkür ediyorum, beni anlayıp dinlediğiniz için gerçekten sağolun.

XFQ kardeşim bakireyim kızlarda kullanılan bişeydi, Erkekler sanırım bakir'im diyorlardı? Yanlış biliyorsam kusura bakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...