• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

[beyin fırtınası] bir blogun tutulması için ne yaparsınız?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webinmaster

webmaster.tc
arkadaşlar bir blog açtınız ve yazmaya başladınız peki bu blogun tutulması için neler yaparsınız? buyrun tartışalım.

inforesim

webmaster.tc
Açacağın siteye göre değişir, Mesela webmasterlara yönelik bir blog açacaksan onu webmaster sitelerinde tanıtman ve İyi reklamını yapman lazım.

Mesela blogun hakkında bir şeyler dağıtmak (Blogunun adı basılı tişört vs.)

Webinmaster

webmaster.tc
Açacağın siteye göre değişir, Mesela webmasterlara yönelik bir blog açacaksan onu webmaster sitelerinde tanıtman ve İyi reklamını yapman lazım.

Mesela blogun hakkında bir şeyler dağıtmak (Blogunun adı basılı tişört vs.)
yorum için teşekkürler. devamını bekliyorum yorumların arkadaşlar. :)

alihanca

webmaster.tc
Güncellik çok önemli ;) Ha bi de özgünlük. Mesela bana hiçbir yerde okumadığım konular sunarsan ben bunları zevkle okurum :)

Herkesin verdiği şeyi sende verebilceksen o blog iyi tutmaz. Farklı bir hizmet veya daha kaliteli, aradığı şeye daha iyi ulaşabilecek vb gibi şeyler yapabilirsen tutabilir.

ByAkman

webmaster.tc
Güncel , özgün yazılar ve blogunu duyurman önemlidir hocam. Şahsen tecrübelerimizle sabittir. Özgün içeriklerle gayet iyi yerlere gelen bir blogumuz vardı zamanında

alihanca

webmaster.tc
Güncel , özgün yazılar ve blogunu duyurman önemlidir hocam. Şahsen tecrübelerimizle sabittir. Özgün içeriklerle gayet iyi yerlere gelen bir blogumuz vardı zamanında
Google güncel sever :)
Herkesin verdiği şeyi sende verebilceksen o blog iyi tutmaz. Farklı bir hizmet veya daha kaliteli, aradığı şeye daha iyi ulaşabilecek vb gibi şeyler yapabilirsen tutabilir.
Herkesin verdiği şeyleri verebilirsin şayet bunu farklı formatta yapman lazım. Atıyorum farklı yorumlamalısın konuları. Kalem çok önemli hocam bana göre. Kimi yazılar vardır bir paragraf bitirmeden bırakırım, kimi yazılar var sonunun nasıl geldiğini anlamam. Önemli olan bu farkı yaratmak. :)

arkeyan26

webmaster.tc
güncel haberler yaz...ama özgün olarak yaz :D
eğlnce için bişeyler yap....oyun falan ekle....

nurulmac11

webmaster.tc
tutmaktan kasıt ne acaba ?

sadece kullanıcı sayısını arttırmak mı yoksa bulunduğu alanda ismini belli etmek mi ? örneğin internette wordpress php vs. konuları denilince benim aklıma yakuterin blogu gelir. bir iki site daha vardı ama şu an hatırlayamadım.

bence bu şekilde sitenin ismini hafızalara kazımak da mesela. ha sorarsanız nasıl olur bilmiyorum :)