• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bingöl'de saldırı !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Mayının patladığı yerden bende geçtim Elazığ-Bingöl arası Ktm yolu idi Bingöl'den de yayladereye geçiyorduk helikopterlerle Allah yakınlarına sabır versin ne diyeyim ki herşey ortada küfür etmekten yoruldum herkese!

seto

webmaster.tc
Mayının patladığı yerden bende geçtim Elazığ-Bingöl arası Ktm yolu idi Bingöl'den de yayladereye geçiyorduk helikopterlerle Allah yakınlarına sabır versin ne diyeyim ki herşey ortada küfür etmekten yoruldum herkese!

48 saat önce görevden dönen askerlere mayınlama yapıldı.Bugünde yeni görev alanlarına giden sivil,silahsız askerlere füze saldırısında bulundu.
Yaa el insaf koskoca TSK bu kadar aciz mi? Aslında hayır ama şimdi burda konuşmayayım bitmez!
Şu bi gerçekki içinde durduğumuz bu duruşdan biran önce kendimizi sıyırmalıyız.Adamlar servet miktarlarına özel makam araçlarıyla , kıçlarında yüzlerce korumayla gezerler bunlar sivil vasıfsız gözüyle bakılan insanlar
ya hiç bir önlem,çalışma yapılmaz!

BANA BİRİ YARDIM EDEBİLİR Mİ?