• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bir eklenti istiyorum.Yapabilen var mı?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
Arkadaşlar,ben vbulletin 3.8.7 kullanmaktayım.Forumuma şu tip bir eklenti istiyorum;
ÜYELER VERDİKLERİ PAYAL HESAPLARINDAN PARA KAZANA BİLECEKLER.
-ÜYE OLAN KİŞİ>AÇMIŞ OLDUKLARI KONU ÜZERİNDEN PARA KAZANA BİLECEKLER.
>KONUNUN İÇERİĞİNE GÖRE HESAPLARINA PARA MİKTARI BİRİKECEK VE BİZDEN PARA İSTEĞİ YAPTIKLARINDA BİZ ONLARA PAYPAL ÜZERİNDEN PARA GÖNDERECEĞİZ.
ÖRNEĞİN;
50 İLE 100 KARAKTERLİ KONU AÇMIŞ KİŞİ 2 KURUŞ
50 İLE 200 KARAKTER ARASINDAKİ İÇERİKLERE 4 KRŞ
50 İLE 300 KARAKTER İÇERİKLİ AÇILAN KONULARA 8 KRŞ GİBİ ÜCRETLER BİRİKİCEK HESAPLARINDA VE İSTEDİKLERİ DURUMDA,BİZ PAYPALDAN VERMİŞ OLDUKLARI HESABA ÜCRETİ TRANFER EDİCEZ.
(VB. YAZI METİNİNE YAPIŞTIR ÖZELLİĞİ KAPALI OLACAK.
YANİ AÇILAN KONU VEYA YAZILARIN İÇERİKLERİNE GÖRE ÜYELERE PARA BİRİKTİRMEYİ YAPABİLECEK BİR EKLENTİ YAPABİLECEK KİŞİ VAR MI?
PM İLE İTİBATA GEÇERSENİZ SEVERİM.

inforesim

webmaster.tc
Bu tarz bir eklentiyi yazabilecek var ise üstad, Bana da bir eklenti lazım vBulletin için :) Benimlede iletişime geçirirsen sevinirim.

seto

webmaster.tc
Bu tarz bir eklentiyi yazabilecek var ise üstad, Bana da bir eklenti lazım vBulletin için :) Benimlede iletişime geçirirsen sevinirim.
Bildiğim kadarıyla oxxi'de online olma sürene göre bi ücretlendirme var.Bildiğin üzere yapılamıyacak bişey değil.Belki metinlerin içeriğine göre ücretlendirme yapamıya bilir,evet o biraz uç boyut.:) Ancak bir kaç webmaster forumlarında benim ortak bi iki kişi ile itibata geçmiş ve yapabileceklerini söylemişler.Zaten bunlardan biri vBULLETİN üzerine çalışmalar yapan biri ama oda çok yoğun ve adeta randevu alır gibi nazlı iş kabul eden biri.Eğer o kişi ile itinatı ilerletir ve gelişme olursa sana dönerim.Ben biraz da o kişnin keyfini beklemek istemediğimden burada da konu açtım ki, belki birini bulurum diye.