• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bir konuda acil fikirlerinize/yorumlarınıza ihtiyacım var !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mevLüt

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar , bir konuda beyin fırtınası yapmak istiyorum . Gerçek anlamda bizi yönlendirebilecek , bilgili kişiler yazarsa sevinirim.

Elimizde kurumsal , markalık niteliği olan bir domain mevcut .

Domain : AloSiparis ]] .com

---
Biz bu domaini alışveriş üzerine nasıl değerlendirebiliriz ?
Veya başka bir fikri olan varsa , nasıl bir şeyler yapabiliriz ?

Eğer adı gibi telefonla sipariş olayına vs bakarsak bunun için ne derece bir bütçe lazım olur ortalama ? Veya neler yapmalıyız ? Bu konuda acil yardımlarınızı / önerilerinizi / fikirlerinizi beklemekteyiz.

Şimdiden teşekkürler.

Bu konuda bizi ciddi derecede aydınlatacak profesyonel kişiler varsa pm ile numarasını yollasınlar telefonda görüşelim.

Batuhan

webmaster.tc
X.XXX hatta XX.XXX gibi bir bütçeniz yoksa bu işe bulaşmayın derim. çünkü domaine gidecek sistem belli.telefonla alacaksınız siparişleri benim aklıma direk yemek siteleri geldi. gittigidiyor gibi bir sistem gider mi bu domaine. bence gitmez çünkü alo kelimesi dediğim gibi sınırlayıcı bir etken :) fakat domain kaliteli.

mevLüt

webmaster.tc
Evet "Alo" kelimesi sınırlayıcı bir etken . Lakin sonuçta oda alışveriş , içeriğe telefonla sipariş edilebilecek ne tarz içerikler koyulabiir , veya alternatif bir öneri sunabilecek var mı arkadaşlar

art

webmaster.tc
ciceksepeti - yemeksepeti vb. sitelerin karışımı bir proje yapılabilir diye düşünüyorum.

mevLüt

webmaster.tc
Teşekkürler önerileriniz için , alternatif fikri olan var mı arkadaşlar

momenthe

webmaster.tc
Firma rehberi tarzı siteleri biliyorsunuzdur. Bu tarz bir şey yapılabilir fakat sınırlayıcı bir şekilde. Site yemek üzerine olacak mesela. Siz türkiyede birçok ildeki yiyecek mekanlarını fotoğraf ve numaralarıyla beraber siteye il il ekleyeceksiniz.

Atıyorum ki ben Bursa'dayım ve kebap yemek istiyorum. Sizin siteye girip kebapçılardan birisine bakıp arayacağım, böyle olabilir ancak. :)