• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bir Sorum Olacak

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Senarist

webmaster.tc
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bi sorum var.Şimdi biz bi siteye üye oluyoruz diyelim.Ardından yönetici e-mail alıyoruz ya hani onu yönetici tek tek uğraşacak hali yok demi.Toplu e-postayı nasıl gönderebiliriz.Otomatik gelen e-postaları diyorum.Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler.

UmutcanHayır

webmaster.tc
Mailler Kullandığınız Hazır Sistem ile ilgilidir .

Wordpress ve Vbulletin de Admin panellerinden Ayarlama Yapabilirsiniz .

Tam olarak soruyu anlayamadım ama ..?

Senarist

webmaster.tc
bende tam olarak yazamadım :) Hani üye olduğumuz an mail gelir ya kullanıcı adı ve şifremiz şu gibi mailler nasıl otomatik gönderiliyor demek istedim

UmutcanHayır

webmaster.tc
Dediğim gibi .

Wp ve Vbulletin de mevcut .

Daha ayrıntısına girecek kadar kodlama bilgim yok .

Kendi script - Kodlamaniza Entegre edebilirmiyim diye soruyorsaniz .

Tanıdığım 1-2 Arkadaş var forum.dışından

5-10 tl gibi bir ücret karşılığı yaptırabilirsiniz ..

cayocagi

webmaster.tc
fatih sen siteye kayıt olurken mail adresini veriyorsun ya, php kullanılıyorsa mail fonksiyonuyla sana bir mail atıyor hostun smtp sunucusu üzerinden, atılan maillerin içeriği daha önceden hazırlanmış durumda sistemde kayıtlı oluyor, mailin bazı kısımları (isim, soyad vb) değişken olarak tanımlanmış durumda, bu değişkenler mail yollanırken senin bilgilerinle değiştirilip sana yollanıyor. Sistem full oto. sen sadece mail templateleri veriyorsun o kadar

Senarist

webmaster.tc
fatih sen siteye kayıt olurken mail adresini veriyorsun ya, php kullanılıyorsa mail fonksiyonuyla sana bir mail atıyor hostun smtp sunucusu üzerinden, atılan maillerin içeriği daha önceden hazırlanmış durumda sistemde kayıtlı oluyor, mailin bazı kısımları (isim, soyad vb) değişken olarak tanımlanmış durumda, bu değişkenler mail yollanırken senin bilgilerinle değiştirilip sana yollanıyor. Sistem full oto. sen sadece mail templateleri veriyorsun o kadar
teşekkür ederim :)