• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bir tema da görmek istediğiniz özellikler nelerdir?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

burakisci

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır planlamasını yaptığım Burakisci V3 temasının çizimine bugün başladım ama çizim dediysem de Photoshop da değil henüz , bildiğiniz kağıta :D Yine ortaya değişik bir tarzda tema çıkartmaya çalıştım ve eğer istediklerimi yapabilirsem ortaya mükemmel bir tema çıkacağınız düşünüyorum.Benim sizlere sormak istediğim bir tema da en çok hangi özellikleri ararsınız , tema da nelerin bulunmasını istersiniz?İnce ayrıntılarla ilgili öneriler gelirse sevinirim çünkü tema paneli , sosyal paylaşım alanı , takipçi gösterim bölümü , slider vb. gibi alanlar zaten mevcut olacak.Sizin önerilerinizle de temanın son halini bitirdiğimde okuldan arttırdığım zamanlar da temayı bilgisayar da çizip kodlamaya çalışacağım , büyük ihtimalle ücretsiz olarak dağıtacağım temayı "Böyle İnsanlar Bitmiyor!" isimli yazımda belirttiğim nedenlerden dolayı da belki ücretsiz dağıtmak yerine satışa çıkarabilirim , belki de çok ciddi önlemler alarak belli başlı kişilere dağıtabilirim... (Temayı taratıp , birazdan koyabilirim :eek:)

N0VA

webmaster.tc
TrendWP tarzı, seo uyumlu, tasarım yönünden zengin fakat hostu kastırmayacak bir tema gayet güzel olur.