• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

bir türlü onay alamıyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

djvedo

webmaster.tc
adsense hesabı basvurusu yapıyorum en az 10 kere yaptım ama onay alamıyorum telıf problımı olan bı sıte degıl oyun sıtem var ama bırturlu onay alamıyorum

Ademcan52

webmaster.tc
etıketleme sıstemınde ve ytazıların da herhangı bır warez,adult,kufur yada ıcerıklı paylasımlar yazılar varsa onaylanmaz

djvedo

webmaster.tc
hıcbırısı yok hocam ne warez bısey var ne kufur var bıldıgımız oyun sıtesı etıketlerı elımle gırıyorum kufur olması adult olması ımkansız

Ademcan52

webmaster.tc
Kardesım tam olarak bılemıcem ama sıtenı baska bır sayfaya yonlendır scripit harıc yapım asaması felan bırde o sekılde dene derım

djvedo

webmaster.tc
adsense kurallarında var yapımasamasındekı sıteler onaylanmaz dıye bakalım bıkere daha basvuru yaptım ıns kabul ederler

djvedo

webmaster.tc
bırısı yardım edebılırmı bana adsense almam ıcın alamadım bı turlu

Tevfik

webmaster.tc
Ben 4 yıl bekledim onaylamadılar, benim adımı görmeye tahammül edemiyorlardı. Bende babamın adına başvuru yapayım öylesine dedim giden 4 yılıma küfür ettim bir anda, 2 saat geçmeden kabul ettiler.

djvedo

webmaster.tc
isimde geçebilirde adreste geçmemeli zaten kabul etmez uyarı verir.
komple turkce karakterlerın hepsını sıldım fakat yıne alamıorum telıf hakkı dıyor ama sıtem oyun sıtesı herhangı bı telıf hakkı olan oyun yok nedendır anlamadım bırı sıtemı ıncelıyıp bakabılırmı acaba telıf hakkı neredeymıs

chntrkylmz

webmaster.tc
kolay yolu söylüyüm kendidin halet öncelikle içerikleri düzenle son 20 içerik felan yazıları ve etiketleri tema çok önemli :) bende 8 inci başvuruda aldım

akocan123

webmaster.tc
kardeş bendede Telif Hakkı diyordu youtubeden bitane video alıp direk siteme koymuştum ondan diyormuş kaldırdım sorun geçti ama bendede zor site dolaşımı var :(

djvedo

webmaster.tc
arkadaslar hepınıze tesekkur edıyorum son 50-60 ıcerıgın acıklamasını özgun kendım yazdım ve dun hesabımın onaylandıgını gordum hepınıze tesekkurler