• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Birkaç Öneri;

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egebilisim

webmaster.tc
Merhabalar hemen başlıyorum. Forumun gelişmesi ve daha kaliteli bir ortam olması için uğraştığımı herkes biliyordur.

1) Logo
Logo yukarıdan aşağı doğru yaklaşık 5px kadar margin atılmış. ne zaman logoya baksam bu detay gözümü yoruyor. onu tavana yapıştırırsak daha hoş durabilir.

2) Renk Skalası
Forumun renk skalasında oynama olması gerektiğinin kanaatindeyim. üyelerimiz arasında bir oylama yaparak buna karar verebiliriz. Peki bunu neden öneriyorum?
Artık vbulletin 3.8.x seviyesindeki her forumda alışılmış koyumavi renkler beni(tahmin ediyorum diğer webmaster dostlarımızıda) sıkmıştır. bunların yerine daha hoş duran renkler olabilir.

3) softluk
örneğin şuanda yukarıda görüyorum Yeni Konu Aç, bu yeni konu aç başlığının köşelerini üst menünün köşelerini vb. yuvarlatılması göz yorgunluğunu azaltacaktır.

Günlük ortalama 2-3 saat forumdayım. Ama gerçekten gözlerimi çok yormaya başladı... Umarım önerilerim dikkate alınır.

Teşekkür ederim

proghammer

webmaster.tc
Bende ortalama 5 saat ve üzeri forumdayım.

İnanın başım ağrıyor sırf bu yüzden saati azaltacağım..

Başka yerlerde takılırken sıkıntı yok ama buradaki renkler bana farklı geliyor renk körüyüm :)

O yüzden sizde 1 kat etki ise bana 2 kat etki yapıyor malesef :(

egebilisim

webmaster.tc
Tasarım konusunda emek verdiğim için ziyaretçinin nerelerden daha çok yorgun olabileceğini biliyorum. üstün yöneticiler(admin) ilgilenmesi gereken konular...