• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bisikleti olan arkadaşlar?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Mert

webmaster.tc
Bisikleti olan arkadaşlarımız var mı. :)

Varsa bisiklet fotoğraflarınızı görmek isterim.

Rağbete göre bende kendi bisikletimi paylaşacağım. ;)

egebilisim

webmaster.tc
http://www.bisantr.com/images/urunler/20122153393afdc-64cd-419a-8c51-c5111a564b08.jpg

resim taglarını kaldırdım forumu bozdu...

XTY-5100 var bende. Çok sağlam kasası var. Aydın bulvarını ortalama kırmızı ışıkta geçerek 12-15sn arası rahat alıyorum. tabi bunu gece yapıyorum sabahları ışıklar ve trafikle birikte 5dk civarı...

benimde çaldırlar. küçük bir araştırma yaptım kendimce ama ubldum çalanları sonra mahalledeki çocuklarla (o zaman yaşıtımız) hırsızları sopalarla dövdüğümüzü hatırlıyorum :D

Mert

webmaster.tc
Geçmiş olsun çalıntı hikayesi paylaşın blogunuz varsa. :)

Hit yapar. :p

egebilisim

webmaster.tc
:D :D :D . Ya arkadaş hatırlıyorum baya baya ben o zamanlar 8-9 yaşlarındayım. mahallenin en büyük çetesiyiz :D . yaşı 17-18 civarı olan 2 hırsızı birşekilde tanıdıklardan vs. bulduk. Bildiğin odunlar dövdük ikisini. ve hatırlıyorum depo gibi biryer vardı. içinden mahalledeki birkaç çocuğun bisiklet parçaları çıkmıştı onlarıda geri verince mahallede adımız çıktı. ajan musty ve adamları diye :D tabii 9-10 yaşındasın kızlar arkanda koşturuyor ne günlerdi be...

bu olay arifiye-sakarya da yaşandı :D

turkeagle

webmaster.tc
alemsiniz valla :) bisiklet sürmek çok keyifli birşey.. benimkini arkadaşa vermek zorunda kaldım ihtiyaçtan dolayı

oneamus

webmaster.tc
tek hayalımdı ama babam almadı herun dövdü hergün dövdü ama bisiklet almadı