• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Blog Sitesi Tasarımı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Yazı fontları değiştirilirse, Daha güzel bir şey çıkabilir ortaya :)

Ertuğrul

webmaster.tc
Siz sanırım gün içerisinde bir kaç adet tema yapıyorsunuz :) Bazen 2-3 gün sürebiliyor dediğinize göre :)

Onur

webmaster.tc
Renk seçimi, tipografi, tasarımda ki yerleşim kısacası tasarıma dair herşeyi baştan geçirmeniz gerek.

Yorumum biraz acımasız olabilir ancak daha iyi çalışmalar çıkarabilmeniz için daha çok teknik öğrenip, daha çok incelemelisiniz.

nurulmac11

webmaster.tc
Renk seçimi, tipografi, tasarımda ki yerleşim kısacası tasarıma dair herşeyi baştan geçirmeniz gerek.

Yorumum biraz acımasız olabilir ancak daha iyi çalışmalar çıkarabilmeniz için daha çok teknik öğrenip, daha çok incelemelisiniz.
eleştiriniz için teşekkür ederim hocam ve bence de haklısınız çok kötü olduğunun farkındayım ama ilerde bir web yazılımcının web tasarımda olması gereken en kötü nokta neyse orada olacağım. tasarım bana göre değil sanırım

egebilisim

webmaster.tc
Tasarımda ilk dikkat edilmesi gereken ana konu bence yerleşim. Tasarımda yerleşim adına birşey göremedim :) Bu söylediğimden dolayı bana kızmada :D