• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Blogger Film Botu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

rapheal

webmaster.tc
Blogger Nedir ?
Blogger Google'ın sağlamış olduğu servislerden biri olan blog sistemidir.Blogger kayıt olduğunuz zaman size "siteadi.blogspot.com" uzantılı bir subdomain veriyor.

Ancak siz isterseniz bu alan adını siteadi.blogspot.com olarak kullanabilir yine alt yapı olarak bloggerı kullanırsınız.

Blogger Faydaları ?
Blogger diğer domainlere göre google gözünden faydası olduğu düşünülmektedir.Ne gibi faydası derken ; şimdi google servisi olduğundan dolayı hızlı indexlenme gibi bir durum söz konusu aynı zamanda adsense,analytics gibi servisleri tek bir panelden yönetebiliyorsunuz.

Bazı arkadaşlarımız sabit iki-üç tane tema görünce hep aynı tasarımlar var kullanıcı sıkılır diye düşünmüş olabilir ancak bir çok free ve premium blogger tema bulunuyor.Aynı zamanda özgün olsun diyorsanız kendi temanızı yapabilirsiniz gerekli araştırmalar ile daha özgün siteler çıkarabilirsiniz.

Blogger Bot Sistemi
Blogger Bot Sistemine üye olduğunuzda sitenize her hangi bir kod,her hangi şifre, herhangi bir program indirmenize gerek yok.

Tamamen İnternet üzerinde 10 saniyenizi alacak bir işlem ile botunuzun site ile bağlantısı sağlanıyor ve size verdiğimiz bilgiler ile yazmış olduğum panele giriyorsunuz ve istediğiniz film anında ekliyorsunuz.

Botun patlamaması için havuz sistemini kullandım bütün verileri kendi veritabanımda tutuyorum resimleride kendi sunucuma yüklüyorum ki iki gün sonra bot bozulmasın siz daha rahat ve uzun süreli projeler geliştirebilecek kadar sisteme güvenin diye.

Şu anda sadece film botu bulunmakta 10 kişiyi geçerse lisans alan kişi aralarından rastgele olarak 3 kişi seçeceğim bu kişilerin uzlaştığı botu yazıp bu üç kişi arasından birisine hediye edeceğim.

Giriş :

Panel :

Film ekleyeceksiniz ama özgünleştirmek istiyorsunuz ekleyeceğiniz filmin başlıklığı,açıklaması video ayarlarını direk olarak değiştirme fırsatı sunuyor bu da daha özgün çalışmanızı sağlıyor ve diğer sitelere göre çok büyük adımlar atıyorsunuz.

Günlük olarak film eklenmektedir şu anda 117 film bulunmaktadır ben şimdi hepsini eklemedim botta 1500 küsür film bulunmakta zamanla ekleyeceğim, bitmeyecek sürekli güncellenecek ben 900 geldiğimde bottaki kapasite 2500 olacak eğer bot olarak kullandığım site giderse başka bir site için bot yazarım tabiki bu kullanıcının bota verdiği tepkiye göre değişecek seviyede olacaktır.

Yazılımın dezavantajları ; Etiket ve katagoriyi bloggera ekletemiyorum malasef benden değil bloggerdan kaynaklanan bir problem ilerde inşallah bir çözüm bulabilirim.

Bizim farkımız sürekli gelişen gelişirkende kullanıcı ile birlikte geliştirilen bir sistem sunmak ve bunu uzun süreli yapmak istememizden kaynaklanıyor.

Demo 1 : Blogger Bot Test
Demo 2 : Online Film İzle
Panel demo için pm isteyiniz.

AYLIK : 10

Ödeme hesaba geçti andan itibaren hemen size 10 saniyenizi almayacak bir işlem yapıyoruz ondan sonra botunuzla bol kazançlar elde ediyorsunuz.

Satın almak için : veya therapheal@gmail.com iletişime geçebilirsiniz.

Not : Blogger botta günlük olarak abartmamak gerekiyor google sonra botu robot olarak algılıyor günlük olarak aralıklarla 10-20 arasında film ekleyebilirsiniz.

Yorumlara göre geliştirilecektir bu nedenle yorumlarınız bizim için çok önemli.

Önemli Not : Bot sistemine ve ya blogger güvenmeyen arkadaşlar için 1 haftalık bot verebilirim bir hafta boyunca sistemi test eder blogspot bot bağıntısını inceler bu sırada geliştirilmesini istediği bir şey olursa bende sisteme eklerim.

Limit : 5 kişi ( duruma göre artabilir )

multi konu : PHP Blogger Bot Sistemi - Film Bot - Blogspot Bot - Google Fan Webmaster Forum