• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Blogger Hakkında Sorularım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

acemiwebci

webmaster.tc
İyi Günler. Blogger'da bir site açtım ve 3 sorum olucak.

Sağlıkla ilgili birkaç yayın yaptık diyelim ve dağınık olmasındansa Sağlık diye bir sayfa altında bunları nasıl toplayabiliriz ? Alt sayfa gibi kategorileme yani. Etiketleme harici.

Birde yayınları sadece sayfa olarak göstermesini, ortada olmasını istemiyorum yani kategoriye giriyor gene kayıt olarak ortada olmayacak nasıl yaparım ?

Son olarakda blogspot siteleri belirli bir hite sahip olup, kişi çeker mi google'da .com gibi profesyonel siteler gibi iyi bir yere sahip olabilir mi ?

Teşekkürler.

Blogger Google tarafından satın alınıp alt yapısı Google tarafından sağlanmaktadır , yani Blogger Google'ın bir hizmetidir. Evet bilginiz varsa normal siteler gibi profesyonel bir dereceye gelebilir.

acemiwebci

webmaster.tc
Blogger Google tarafından satın alınıp alt yapısı Google tarafından sağlanmaktadır , yani Blogger Google'ın bir hizmetidir. Evet bilginiz varsa normal siteler gibi profesyonel bir dereceye gelebilir.
Cevabınız için teşekkürler. Peki yayınları ana sayfada göstermeme ve sayfaları etiketleme harici kategorilere var mıdır ?

Veya kod olayı ile nasıl, ne şekilde yapılabilir ?

Birde JavaScript kodu iyi midir tavsiye eder misiniz, nereden kodlama öğrenebilirim ?

Teşekkürler.

bloggerlerde daha çok avantaj vardır özellikle google tarafından olması avantajı.
blogger çok iyi hite ulaşabilir azcık seo ile bile ilk sayfada gözükebilir.
mesela googleye webmaster okulu yaz.
5.-6.-7. sırada benim blogspot çıkar yani Webmaster Okulu

Senarist

webmaster.tc
Cevabınız için teşekkürler. Peki yayınları ana sayfada göstermeme ve sayfaları etiketleme harici kategorilere var mıdır ?

Veya kod olayı ile nasıl, ne şekilde yapılabilir ?

Birde JavaScript kodu iyi midir tavsiye eder misiniz, nereden kodlama öğrenebilirim ?

Teşekkürler.
acemiwebci bloghocam.blogspot.com adresinden blogunuz için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.Ayrıca diğer sitelere reklam vererek sitenize hit çekebilirsiniz.İsterseniz benim siteme 3 aylık reklam verebilirsiniz.Beni eklerseniz yardımcı olurum.Sitemde facebook adresim var

acemiwebci

webmaster.tc
acemiwebci bloghocam.blogspot.com adresinden blogunuz için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.Ayrıca diğer sitelere reklam vererek sitenize hit çekebilirsiniz.İsterseniz benim siteme 3 aylık reklam verebilirsiniz.Beni eklerseniz yardımcı olurum.Sitemde facebook adresim var
Teşekkürler. Facebook adresim yok sitenize bakıyorum. Peki dediğim kodlama olayı ve reklam harici ?

Yorumunuz için teşekkürler.

alihanca

webmaster.tc
Evet ama sayfa şeklinde, etiket değilde.

Sağlık --:
Grip
Nezle
Ateş
Araba --:
Klasik
Spor
Lüks

Şeklinde ama alt sayfa şeklinde ve etiketsiz tıklayınca açılan ama menü şeklinde olmayacak.
Bahsettiğiniz olay temalarla alakalıdır. Dropbox ekli temalarda dediğiniz şekilde açılır sayfalar elde edebilirsiniz. Ancak bu sayfaları etiketler ile linklendirmeniz gerekmekte. Örneğin grip ile ilgili konulara "grip" etiketini yazıp, xxxx.blogspot.com/search/label/grip şeklinde bir link eklerseniz grip etiketine ait kayıtları gösterir. Bunun haricinde 10 adet sayfa oluşturabilirsiniz. Wordpresse göre daha basittir. Eğer bu şekilde sayfa yappısı istiyorsanız wp kullanmanız daha yararlı olacaktır.

acemiwebci

webmaster.tc
Bahsettiğiniz olay temalarla alakalıdır. Dropbox ekli temalarda dediğiniz şekilde açılır sayfalar elde edebilirsiniz. Ancak bu sayfaları etiketler ile linklendirmeniz gerekmekte. Örneğin grip ile ilgili konulara "grip" etiketini yazıp, xxxx.blogspot.com/search/label/grip şeklinde bir link eklerseniz grip etiketine ait kayıtları gösterir. Bunun haricinde 10 adet sayfa oluşturabilirsiniz. Wordpresse göre daha basittir. Eğer bu şekilde sayfa yappısı istiyorsanız wp kullanmanız daha yararlı olacaktır.
Tamam teşekkürler.