• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bloglobi Sitesi Yazarlarını Arıyor (Gel Yazar Ol,Makale Yaz,Para Kazan)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member

Yazar (Editör) Aranıyor

Yeni yönetim ekibi ile birlikte bloglobi.com karşınızda. Yapmanız gereken tek şey Yazarlık sisteminden kendinize hesap açmanız ve makalelerinizi yayınlamanız. Daha sonra makaleleriniz belirlediğimiz kriterlere göre (özgünlük,resim vs.) ücretlendirilecektir ve her Pazartesi ödemeniz yapılacaktır. (min ödeme 20tl) Ödemelerde bugüne dek hiçbir şikayet alınmamıştır ve yaklaşık 600TL civarı ödeme yapılmıştır.

Sizde bu sisteme katılınz özgün makalelerinizi yayınlayın,kredilerinizi biriktirin ve banka hesabınıza paranızı aktarın. Sistem basittir. Katılacak olanlar özelden msn adresini bırakırsa detaylı bilgi verilecektir.

BlogLobi.com - En doğrusu, en özgün ve en yalın haliyle burada - Makale Yaz, Para Kazan..

Yazar alımı şuan açıktır.

Örnek : Bir yazarımız ayda günlük 1 yazı ekleyerek tam 51.25 TL kazanmıştır. İsterseniz günde 10 makalede ekleyebilirsiniz. Makaleleriniz profesyonel ekibimiz ile 24 saat kontrol edilmektedir.

zelter

webmaster.tc
güzel proje bende özgün yazılar yazarak katkıda bulunmak istiyorum =)

Carizmatic

New member
Katkıdan ziyade yazarlık sisteminden kayıt açarsanız bizde size katkı sağlamak isteriz sayın @zelter.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Panelde kazandığım toplam tutar ve her makaleniz için yönetim ekibinin inceleyip puanladığı tutar yazmaktadır. Minimum ödeme 20TL oldugundan bu miktarı aşınca ödeme bildir butonu belirecektir.

proghammer

webmaster.tc
Hocam blog görüntüsü ve teması pek hoşuma gitmedi..

Biraz daha güzel bir tema seçilebilir aslında..

İçindeki yazılar hoş birkaç tane okudum gayet sağlam makaleler..

Çalışacak arkadaşlar için uygun bir iş teklifi :)

ben yazdığım dönemde fiyatlar çok düşüktü :) umarım hala öyle değildir..
Sizin yazdığınız dönemde ben sitenin ortağı değildim. Şuan en düşük bir yazıya 1.50 Tl vermeye çalışıyorum ki aktif editörler maşallah iyi çalışıyor :)

Haklısınız sisizn döneminizde takip ediyordum siteyi 0.50 veren yöneticiler vardı.

Hocam tasarımınız bence eleman bulmanıza engel olabilir.Siz daha iyi bilirsiniz fakat tasarımı pek hoş değil ve tasarıma önem veren elemanlar sırf bu yüzden işe girmekten vazgeçebilirler.Umarım istediğiniz elemanları bulabilirsiniz :)

Hocam tasarımınız bence eleman bulmanıza engel olabilir.Siz daha iyi bilirsiniz fakat tasarımı pek hoş değil ve tasarıma önem veren elemanlar sırf bu yüzden işe girmekten vazgeçebilirler.Umarım istediğiniz elemanları bulabilirsiniz :)
Ben sitenin yeni ortağı olarak tasarımda da siteyi değiştirmek için çalışmalar yapıyorum. Şuan beta sürümde bir tema çalışmam var. Yazarlık sistemine entegre edebilirsem ona geçireceğim. Bu süreçte zaten 8 adet aktif yazarımız bulunmakta hedefim bunu 10'a tamamlamak çünkü günlük 4 yazı yayınlarken bazen stoğumuz bitiyor. En azından herkes bir adet yazsa stok sorunumuz kalmaz :)

Bir zamanlar cok sıkı yazardım ödemede aldım ama kıymet bilmiyor bence ordaki bazı arkadaslar sizin icin demiyorum.
Haklı olabilirsiniz,daha önceki yönetimi net olarak tanıımıyorum. Ancak şuan 2 kişiyiz ekip olarak ise birkaç kişiye danışmaktayız makalelerin kalitesi konusunu. Fakat net olarak makale işleri ve site yönetimi ile ben uğraşmaktayım. Diğer sitenin sahibi ise sadece bana devretti bu işleri. Şuanda her yazar benim için kıymetlidir. Çünkü son 1 aydır hit grafiğimiz bir önceki güne nazaran neredeyse iki katına çıkmakta. İleride birçok çalışmam olacak bu yönde. Torrent,Haber sitesi veya Dizi sitesi gibi kredili sistem uygulayacağım. Şuan bazı çalışmalar yapmaktayım. İnşallah ilerleyen dönemlerde kaliteli bir ortam oluşturabiliriz.

Yazarlarımız arasında 5 erkek 3 bayan bulunmaktadır ve şuan 6'sı aktif olarak yazı geçmektedir. Bu sayıyı 10'a tamamlarsam eminim daha verimli bir ortam olacaktır. Herkes memnun şuan için. Gerektiğinde bir sorun oluşursa telefon ile de kendilerine yardımcı oluyorum. Şimdilik sistem bu şekilde işliyor.

Velhasıl kelam iki yazar aranıyor :)

Milesrebel

webmaster.tc
Haklı olabilirsiniz,daha önceki yönetimi net olarak tanıımıyorum. Ancak şuan 2 kişiyiz ekip olarak ise birkaç kişiye danışmaktayız makalelerin kalitesi konusunu. Fakat net olarak makale işleri ve site yönetimi ile ben uğraşmaktayım. Diğer sitenin sahibi ise sadece bana devretti bu işleri. Şuanda her yazar benim için kıymetlidir. Çünkü son 1 aydır hit grafiğimiz bir önceki güne nazaran neredeyse iki katına çıkmakta. İleride birçok çalışmam olacak bu yönde. Torrent,Haber sitesi veya Dizi sitesi gibi kredili sistem uygulayacağım. Şuan bazı çalışmalar yapmaktayım. İnşallah ilerleyen dönemlerde kaliteli bir ortam oluşturabiliriz.

Yazarlarımız arasında 5 erkek 3 bayan bulunmaktadır ve şuan 6'sı aktif olarak yazı geçmektedir. Bu sayıyı 10'a tamamlarsam eminim daha verimli bir ortam olacaktır. Herkes memnun şuan için. Gerektiğinde bir sorun oluşursa telefon ile de kendilerine yardımcı oluyorum. Şimdilik sistem bu şekilde işliyor.

Velhasıl kelam iki yazar aranıyor :)
Msn varsa pm atarmısın ordan görüselim.