• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Body İle Uğraşan Var mı?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Hocam şimdi ben hergün gideceğim yarından itibaren spora daha önceleri haftada 3-4 gün gidiyordum artık hergün gidecem. Şimdi hergün kaç saat çalışayım ortalama ve bir de haftada kaç kez kollara zaman ayırayım?

Apocalypto

webmaster.tc
Valla nasıl vücut yapmak istediğine bağlı. Atletik bi vücut istiyorsan eğer günde 2 saat süreyle çalışmak senin için yeterli olur. Ama harbiden şişip kas yapmak istiyorum diyosan 4-5 saatini ayır. Kollara ne kadar zaman ayıracağın sana kalmış bi iş.

Ben atletik vücut yapıyorum. Haftada 1 gün kol,1 gün kanat,2 gün göğüs ve karın,2 gün bacak,1 günde omuz çalışıyorum.

Tevfik

webmaster.tc
Yok üstad ben o kadar şişmek istemiyorum dediğin gibi atletik olmam lazım, kuzenim var bana zayıfsın diyor. Boy 1.86 kilom 83 kilodayım kendisi 1.75 kiloda 80 kiloda

Kuzenim Selman abi böyle bir olsam tamamdır :) Kendisi bana anlatıyor ama çok ağır çalışıyor ben öyle çalışsam Hunat camisinden cenazemi kaldırırlar.

Apocalypto

webmaster.tc
bu atletik vücuttan kaymış ama şişmeye gidiyo

böyle ol senin için idealdir.

Tevfik

webmaster.tc
Aynen selman abi çok önceden yapıyordu, bak eklediğin resim iyi adonise de önem veriyorum. Kızlar seviyormuş adonis kasını :D

Tevfik

webmaster.tc
Umarım hocam biraz da göbek var onu kasa çevirmeden eritmem lazım. Kasa çevirdiğim zaman eritmesi zor olur diye düşünüyorum

inforesim

webmaster.tc
Body başlamadan önce hafif kilolu (kalıplı olman) lazım zaten :)

Not : Gitmeye başladıysan, Nasıl ortam vs ?

Tevfik

webmaster.tc
inforesim, ben 1 yıldır fitness a gidiyordum ama afedersiniz de hayvan gibi de yiyordum:) Bizim evde haftada 2 kez mantı olmazsa lanetlenmiş gibi hissederiz kendimizi:) Ama ondan da uzak duruyorum, saat 11-12 gibi gidiyorum öğren basketbolcu kızlar oluyor 2 erkek oluyoz. 8 tane kız oluyor zeballah gibiler boynum tutulcak bakarken en küçüğü benden 10 cm uzun :) Öyle yani seviyorum ortamını falan güzel yani

ctis

webmaster.tc
O ikinci resimdeki vücut için her gün çok sıkı çalışıp, iyi beslenip en az 3 yılını vermen lazım. O resmi unut yani kısaca ama iyi çalışırsan her halükarda şekillenirsin.

inforesim

webmaster.tc
inforesim, ben 1 yıldır fitness a gidiyordum ama afedersiniz de hayvan gibi de yiyordum:) Bizim evde haftada 2 kez mantı olmazsa lanetlenmiş gibi hissederiz kendimizi:) Ama ondan da uzak duruyorum, saat 11-12 gibi gidiyorum öğren basketbolcu kızlar oluyor 2 erkek oluyoz. 8 tane kız oluyor zeballah gibiler boynum tutulcak bakarken en küçüğü benden 10 cm uzun :) Öyle yani seviyorum ortamını falan güzel yani
Üstad ben, Çalışma haraketler ne manasında sordum :p:p

Tevfik

webmaster.tc
Hea onları görünce aşırı derecede çalışıyorum çıktıktan sonra hevesim kaçıyo :):) Şaka bir yana da günde bugün 3 saat çalıştım adonis karın kası ve göğüs çalıştım.

Tevfik

webmaster.tc
mahalle fitnescısına gidiyordum bıraktım .. d
Bir ara bizim mahallede de kadınlar parkta fitness yapıyorlardı inan yaşamaktan soğudum o nasıl göbekler o nasıl yağlar bir de dar giyinmişler. Akıllarından keşke çıkartsalar her fitnesscı dar giyinme konusunu, ama bu spor salonu bi harika dostum.