• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Böyle Birşey Yapmak İstesem?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, ben uzun zamandır takip ettiğim Rapzede.com gibi bir şey kurmak istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum, f1f1

rapoel

webmaster.tc
Bunun scripti wareze düşmüştü ama adı rapzede değildi sanki daha eski bir site var yine rap şarkıları olan onun ismindeydi.

inforesim

webmaster.tc
Al bir inforesim scripti, Botlar da var oluşturursun hemen bir rap şarkı sitesi :p

rapoel

webmaster.tc
Wordpress pizzy vardı bak şimdi hatırladım hem ücretsiz hem Türkçe. Her yerde var hem çok rahat bulursun olmadı ben atarım sana. Ben kurmuştum zamanında sorunsuz çalışıyor hızlıda.

Tevfik

webmaster.tc
Adamın wheysiniz, dediğim gibi kendime kurmayacağım arkadaşa kuracağım. Kendisi siteye benim aracılığım ile üye oldu da :)

ebulfeth

webmaster.tc
Öncelikle yardım icin herkese ayrı ayrı thank you :) Şimdi arkadaslar bendeki mantık su mp3 leri siteme atmıcam youtubeden cekcem ki sunucumu kasmayım ki birde mahkemesel sorun olursa haklı mudafam olsun :) Temaya gelince aslında videosal olsada olurdu ama benim gayem su albüm albüm yapmak.Örnek vereyim imzamdaki siteye bakın oradaki gibi video yerlerinde video değilde mp3 player olcak bir albümü yayınlancak yani.Bu konuda destek olan herkese tesekkür ediyorum.Etmeyenlere de tabiki :)

gkbrk

webmaster.tc
Hocam bu iyi olmaz albüm olusturamam bunla :) cok sagolasın. Temada ve scriptten öte bana youtubeden nasıl bir mp3 player yapabilirim bu konudada bilgi veren olursa cok sevinidik olurum
Arşivde youtube MP3 yapma kodu vardı bulabilirsem burada paylaşırım.

inforesim

webmaster.tc
Jw player da file=youtubevideoadresi yazarsan oynatır. Bide width - height değerleriyle ekran kısmını kapatırsın (bir değeri false göndererek de kapatıyordun ama hatırlamıyorum).

ebulfeth

webmaster.tc
Hepinize sonsuz teşekkürler.Ben kendi temamla kurdum şimdi bir tane daha acıyorum bakalım hem ilahi hem yemek sitesi boyuna acıyoruz site bakalım sonumuz ne olcak :D