• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

★Böyle Paket Böyle Fiyata Görülmedi.★ Kelime ve Pagerank Yükseltme Çalışması ★★

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AsmA

webmaster.tc
DALGALANMA ÖNCESİ Bu Paketler Sayesinde Kendi Sitem Video izle Kelimesinde 1. Sayfa 1. Sırada

İLETİŞİM : PM YADA seo@asmatr.net Ekledikten Sonra Msn Adresinizi Pm Atınız.Davetiye Bazen Gelmiyor.

--Bu Paketler Sayesinde Kelimelerinizde Gelişecek Hatta Uçacaksınız.

--Bu Paket Kelimeniz de Yükselmenize, Alexa Değerinizin Düşmesinde Ve Trustrank Değerinizin Artmasında Size Yardımcı Olacaktır.

--Bu Paketler Sayesinde Google Backlink Kazanacaksınız ve Pagerank Değerinizin Yükselmesinde Size Yardımcı Olacaktır.

--Wiki Ve Dofollow Makale Tanıtımları İçin Makaleleri Siz Yazmaktasınız.

--Makaleler İçlerine Linkleriniz. Html Şekilde Kodlanmış Olmalı ve İsterseniz Yazılarınıza Resim Ekleyerek Görsellik Kazandıra Bilirsiniz.

--Makaleye İstediğiniz Kadar Link Ekleyebilirsiniz(Tavsiye 3)

--Makaleler Verimli Olsun Diyorsanız 250 Kelimeyi Geçiriniz.

--Bloggerlarımız 3 Farklı Temalıdır..

1 Adet Örnek : ÖRNEK

Not : Msn Eklerseniz . Kendi Msn Adresinizi Verin Yada Tam Olarak Eklenene Kadar Ekleme Penceresini Kapatmayınız. Davetiye Gelmeyebiliyor.

--Listemizde Linklerin Çoğu Pagerank Değeri Vardır. Ve Yüksek Pagerank Değerli Sitelerde Bulunmaktadır.

REFERANSLAR VE LİNKLERE ÖRNEKLER AŞŞAĞIDADIR...

Bana Yollamanız Gereken :

Başlık :
Link :
Kelime: (1 Adet)
Açıklama(ingilizce olursa daha iyi olur):
Mail : (Kullanmadığınız Olsun. Kayıt Durumları Gelecek Buraya)
Makale : (Html Şekilde Kelimelere Kodlar Yerleştirilmiş Bir Şekilde) (3 Numaralı Paketinde - Buna Gerek Yok)

iletişim : Pm Yada seo@asmatr.net

Ödeme Yolları :

Veya

Yakında 50 Küsür Müşteri Referansımı ve Yorum Referanslarımıda Konuya ekliyeceğim .

Ayrıca Video izle Kelimesinde sitemi bu paketler sayesinde 1. sıraya Getirdim. Site daha yenidir.

2 Hafta Önce Çalışma Yaptığımız ve Güncellemede Pagerank Değeri Artan Siteler.

Linkleri Tam Yazamıyorum. Pm ile soran olursa orda hepsini tek tek verebilirim.

As..tr.Com -- Pr0 Dı Pr1 Oldu.
As..tr.net -- Pr1 Di Pr2 Oldu.
bl...ks.com -- Pr0 Dı Pr4 Oldu.
diz...lari.com -- Pr2 Di Pr3 Oldu.
ankara.....ir.com -- Pr0 Dı Pr3 oldu.
gara....yun.com -- Pr0 Dı Pr3 oldu.
me....r.com.tr -- Pr0 Dı Pr3 Oldu.
uc....eri.com -- Pr0 Dı Pr1 Oldu.
As...up.com -- Pr0 Dı Pr1 oldu.
ank....eri.com -- Pr0 Dı Pr1 oldu.
ank....kim.com -- Pr0 Dı Pr1 oldu.

Yukardada Belirttiğim Gibi. Paket Yaptıracak Arkadaş Bu Siteleri Sorarsa Tam linklerini Söyleyebilirim.

Teşekkürler....

AsmA

webmaster.tc
yaparız hocam. msn ekleyin ve kendi msn adresinizde pm atın bazen davetiye gelmiyorda.

aykocetiket

webmaster.tc
5 paket aldım arkadaştan şimdi beklemedeyim. Bazı sitelerim anahtar kelimelerde uçtu. İnşallah daha çok çalışıcaz kendisiyle...