• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bu bir bug mu ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Google'da DirectX 11 şeklinde aradığımda ( link ) , en üst sırada çıkan indirgen.com adresindeki DirectX versiyonu tarih olarak alınmış ve tarih : 29 Eylül 1974
Bu aramayı sıkça yapardım Google'da ve en üstte hep microsoft'un kendi sitelerini görürdüm, acaba bu tarih olayından dolayı mı en üste çıkmışlar ?

egebilisim

webmaster.tc
Bu bir bug olaiblir. dikkatinizi çekmek isterimki siteye girdiğimizde versiyonun 9.29.1974 olduğunu göreceğiz. Google bunu tarih olarak algılayığ en öne getirmiş olabilir. Sitelerinize eklemenizi tavsiye etmem report edeceğim yarın

egebilisim

webmaster.tc
Aslında report etmeden bizde böyle bir sistem geliştirip bugu kullansak mı? konunu sil beraber yapalım :D şaka yapıyorum :D

inforesim

webmaster.tc
Arkadaşlar oradaki tarih sizi üste çıkarmaz, Sadece Google kafasına göre yayın tarihi almış ve Orada göstermiş. Bu iyi bir şeyden ötürü kötü bir şeydir :)

Arkadaşlar oradaki tarih sizi üste çıkarmaz, Sadece Google kafasına göre yayın tarihi almış ve Orada göstermiş. Bu iyi bir şeyden ötürü kötü bir şeydir :)
Peki bu sitenin Microsoft gibi büyük sitelerin önüne geçmesi nasıl olmuş hocam ?
Gerçekten aşırı merak ettim bu sıralama nasıl elde edilmiş

egebilisim

webmaster.tc
hata ile bug bulmuşlar. büyütecek birşey yok. Googleye pazartesi(yarın) bildiri yapacağım bu konuda. Google tarih olayını dfüzelitir olur biter... eğer düzeltmezlerse bende kullanacağım.