• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bu fiyatlar sizce nasıl?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhabalar, ben yaklaşık 5 yıl'a yakın bir hosting firmasını kullanıyorum, büyük bir sıkıntı çekiyorum web alanı ile ilgili 80 liralık bir paket kullanıyorum ve web alanı bu sadece 200 mb yükseldi. Parasında değilim, olmadım da hiç bir zaman. Fakat size göre uygun mu? Ben 10 bin mb falan yapabilirmisin abi dediğimde de öyle kolay olmuyor cevabını aldım. Hosting de 400 küsür günüm var heba da etmek istemiyorum açıkcası, şimdi Linux Gold paketi için 30 lira fark ödeyeceğim.

Yorumlarınızı alayım, hem benim hakkımda hemde firma fiyatları hakkında?

Tevfik

webmaster.tc
Turhost.com aradım, 82 tl ye herşeyi sınırsız. Ben yaklaşık bütün domainlerime hostingi buradan sağladım, sadece 10 gb yapılsa birşey olmayacak inan 2,5 gb ikna ettirdim anca, daha fazla görüşü olan var ise? Halen devam edeyimi? Yoksa başka firma önerirmisiniz?

Tevfik

webmaster.tc
Kardeşim burası da 2 aylık bir site, ben yıllarca çalışırım bir firma ile o yüzden sağlam düşünüp sağlam karar vermem lazım. Bak burada 5 yıl durdum bir 5 yıl daha dururdum ama web alanı ile sıkıntım var. Ben hiç birşey yapamıyorum siteden dolu tema sildim naptım.

sezginex

webmaster.tc
O zaman bulmak biraz zor gibi uzun süreçli :)

Kendi bilişimini kur :D

burakisci

webmaster.tc
Fiyatlar çok pahalı bu ne böyle geç Turhost'a rahat et :) 80 liraya her şey sınırsız paketleri var ayrıca CPU sınırı da çoğu hosting firmasında ki gibi %15 yerine %25 ;)

Tevfik

webmaster.tc
Öyle geçeyim ama işte maddi sıkıntı olmaya başladı aldık aldık domainleri :) Bir de 460 gün var hostingin süresi biraz daha düşüneyim de mantıklı birşey yapmayı planlıyorum.

Ademcan52

webmaster.tc
Size Host Firması Ola<rak Teknikshell.com u onerırım 12 senedır bu fırmadayım cok memnunum hıcbır sıkıntım olmuyor ve ucretlerde uygun.. KEFIL Bıle Olurum

TeknoTost

webmaster.tc
Öyle geçeyim ama işte maddi sıkıntı olmaya başladı aldık aldık domainleri :) Bir de 460 gün var hostingin süresi biraz daha düşüneyim de mantıklı birşey yapmayı planlıyorum.
Hocam bende Turhost dan resler var 1 ay sabrede bilirseniz size sınırsız alan ve trafik alt özelik vere bilirim şimdilik sadece 10 GB alan 80 Gb trafik. verebilrim