• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Bu forum kaç para eder ? Önü açık. Domaini sağlam (Onlineyiz.biz)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Kereminfo

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar ben imzamdanda anlaşılacağı gibi Onlineyiz.biz'in sahibiyim.Telefon alabilmek ve Ygs'ye çalışmaya başlayabilmek için sitemi satmak istiyorum.Lafı uzakmadan forumumun özelliklerine geçiyorum.

Site Adresi: Onlineyiz.biz

Özellikleri;

Domain Kayıt Tarihi: 02.03.2013 (Daha önce 3 yıl boyunca hizmet vermiş)

Domain Kayıt Süresi: 1 yıl

Kullanılan host: Ücretsiz,Limitsiz,Sorunsuz,Sürekli Online > Bedavahost.biz (YouHosting Reselleri)

Kullanılan Script: Mybb 1.6

Google Indexi: 2.410

Google PageRank: 0

Google Backlink: 0

Alexa Backlink: 42

Alexa Ülke Sırası: 82.696

Dmoz Kaydı: yok

Düşündüğüm Fiyat: 500 TL (Alanadı satan sitelerdeki fiyatlarıda göz önünde bulundurursak,Düşünülebilir) Telefon almak için böyle bir fiyat belirledim.

Rapunzel

webmaster.tc
sitenin getirisi yok konu yok ve 500 istiyorsun bence çok istiyorsun sadece domaine istiyorsanda çok .biz çok tutlan bir domain degil fiyatta güzellik yap satılsın bu şekilde satamazsın
alan adı satan siteler uçuk rakam verir
izleyelim.biz varı bende bir yıl kendimi yırttım 150 tl script aldım forum kurdum vs.vs. çok ugraştım ama olmadı biz biraz sıkıntılı yani
fiyatta indirime gidersen satma şansın var
Hayırlı satışlar

Hakan AYTAR

webmaster.tc
Onlineyiz.Biz | Biz Hep Buradayız... - 21.04.2013 Tarihli Site Analiz Raporu:

Google Pagerank: 0
Google Indexi: 2.410
Google Görsel Indexi: 29
Google Backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 5.688.094
Alexa Ülke Sırası: 82.696
Alexa Backlink: 42
Yahoo Indexi: 8
Yandex Index: 1
Dmoz Kaydı: yok
Domain Yaşı: desteklenmiyor
Site Lokasyonu: Amerika

hostun Bedava ise arkadaşım açık konusmak gerekir ise forumun bu halde edeceği domain bedeli en fazla 50 tl 25 tl de emeğine verilirse mybb kurulumu falan 75 25 de sen koy en fazla edeceği 100 tl o da en fazla

Hakan AYTAR

webmaster.tc
adult ile başının belaya girmesi muhtemel bilişim hukuku yaasını iyi okumanı tavsiye ederim web üzerinden para kazanmak istiyorsan farklı yollara başvurmalısın dostum site açıp reklam almakla cook zor ha olmaz mı olur omaz değil fakat cok çalışman gerekli benim bile 8 yıllık forumum var binlerce üye ve binlerce konusu olan reklamlarından ayda sadece 350 tl kadar kazanabiliryorum 8 yıldır sen düşün yanı

Kereminfo

webmaster.tc
Harbidende zor muş be abi.Ben sağlam bir chat scripti kurup Reklamx.com.tr den reklam almak istiyorum veya .us domainli filim sitesi kurabilirim.Bilirsiniz .us domainler googlenin göz bebeği

Emekli

webmaster.tc
Harbidende zor muş be abi.Ben sağlam bir chat scripti kurup Reklamx.com.tr den reklam almak istiyorum veya .us domainli filim sitesi kurabilirim.Bilirsiniz .us domainler googlenin göz bebeği
.us Göz bebeği olabilirde içerik Türkçe olduktan sonra =)
Adsense geliri beklemeyin tehlikeli içerik olacak. (Film Sitesi)

.us Alan Adı eğer TR araması olacaksa tercih edilmez.

Hakan AYTAR

webmaster.tc
işletebilir ve user yapabilirsen sesli sohbet sitesi bunun içinde ciddi anlamda userin olmalı ve oda kiralaması yapabilmelisin bir arkadaşım seslisohbet sitesinden ayda 2500 euro civarında para kazanıyor fakat günlük gelen user yani üye sayısı 5000 in üzerinde bunun için de yine çok çalışman ve ilk etapta para harcaman gerekli

yani bence seslisohbet en iyi kazandıran ama alt yapısı oturduktan sonra