• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

BuddyHost

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member
Valla hocam godaddy'den sonra yabancı firmalardan uzak durmaya başladım ama aldım listeye denemek lazım. Reseller bitince bir görüşeyim.

NzmHkmT

webmaster.tc
Valla hocam godaddy'den sonra yabancı firmalardan uzak durmaya başladım ama aldım listeye denemek lazım. Reseller bitince bir görüşeyim.
Haklısınız. Yabancı firmaların tek dezavantajı, telefon açıpta "yaa emmi oğlu hallet şu bizim işi" diyemiyorsun. Amcaoğlu dayıoğlu muhabbeti yapamıyorsun :) Ama yine de kaliteden ödün vermiyorlar..

cayocagi

webmaster.tc
hocam godaddy'den zaten domain dışında uzak duracaksın. Onun dışında yabancı çok sağlam firmalar var ama arkadaşların dediği gibi telefon açıp bir hallediver olayı olmuyorç

reklamci

webmaster.tc
  • Fiyatları çok iyi. Sunucuları çok iyi.
  • Destek mükemmel. Anında ticket'lara cevap veriyorlar.
  • "Ucuz hosting kullanıyor" gibi davranmıyorlar. 1 dolarlık hosting te alsanız sonsuz VIP destek veriyorlar.
  • Çok memnun kaldığım bir firma.
  • Öneririm. ;)

BuddyHost.com - Shared Web Hosting, Reseller Hosting, Domain Registration
Hala aynı kanıda mısın? benim 2 sitem iptal oldu.. devamlı çöküyor sistem.. kaç gün oldu hala çalışma var yazıyor...