• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

BurakAlhas.com.tr ve Tekno-SUN Yılbaşına Özel Host Çekilişi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Sun

webmaster.tc
Merhaba sevgili WMTC üyeleri, yılbaşına bir kaç gün kala bir hosting çekilişi düzenlemeye karar verdik ve düzenliyoruz . Çekilişimiz host hediyeli olarak düzenlenen bir çekiliş olacak ve çekiliş ödülleri ve katılım kuralları aşağıda ki gibi olacaktır.

Çekiliş Kuralları ve Süre

- Çekiliş bugün yani 24 Aralık 2012 saat 13.00‘da başlayacak, ve 1 Ocak 2013 saat 16:00‘da sona erecektir.

- Çekiliş sonuçları ise 2 ocak 2013 saat 15:00 ‘da buradan açıklanacaktır.

- 5 kazanan olacaktır.

- WMaracı çekiliş aracı kullanılacaktır.

Kazananlara mail ile ulaşılacaktır. Kazananlara ulaşılamadığı takdirde yedek kazananlara mail ile ulaşacagız.

Çekiliş Ödülleri

- 1. Olan kişiye Sınırsız Hosting*

- 2. Olan kişiye 20GB Web Alanı ve sınırsız alt özelliklere sahip hosting

- 3. Olan kişiye 10 gb web alanı ve 100 gb trafik alanına sahip olan hosting

- 4. Olan kişiye 10 gb web alanı ve 75 gb trafik alanına sahip olan hosting

- 5. Olan kişiye 5 gb web alanı ve 50 gb trafik alanına sahip olan hosting

Çekiliş Hakları
1- Yorum olarak “Katılıyorum” yazan herkes 1 çekiliş hakkı kazanır.

2- 2 adet dofollow link koymak – 6 Çekiliş hakkı !

<a rel="dofollow" href="http://www.tekno-sun.com" title="teknoloji">teknoloji</a>

<a rel="dofollow" href="http://www.burakalhas.com.tr" title="kişisel blog">kişisel blog</a>

3- Sosyal medyada tekno-sun.com ve burakalhas.com.tr’yi tanıtmak. - Her sosyal ağ 1 çekiliş hakkı

Tekno-SUN - Teknoloji günlüğü ve Burak Alhas çekiliş düzenliyor !

4- Sitenizde özgün tanıtım yazısı yazmak. – 5 Çekiliş hakkı.

Çekilişe Katılma
Çekilişe katılmak için konu altına katılıyorum şeklinde yorum yapmanız yeterlidir.

Yeni açılmış bedava siteler ile yarışmaya katılamazsınız. Katılmak isterseniz sitenin istatistikleri iyi olmak zorundadır.

Örnek Katılım Şablonu :

Katılıyorum.

Blog:

Site:

Facebook:

Twitter:

Google+:

FriendFeed:

Not: Bütün ödüller 1 seneliktir. Verilen hostlarda herhangi bir cpu aşımı gibi bir durum olursa, host koşulsuz suspend edilir.

Katılmak için; BurakAlhas.com.tr ve Tekno-SUN Yılbaşına Özel Host Çekilişi | Tekno-SUN - Teknoloji günlüğü

Tevfik

webmaster.tc
Kardeşim bizler buna ödül demeyelim de karşılıklı ticaret diyelim kısacası sonuç onu gösteriyor.