• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Burak'ı fena ti'ye aldılar! (Video)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Süper Lig'in ikinci haftasında oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçının son dakikalarında takımına penaltı kazandıran Burak Yılmaz için bir video yayınlandı...

Süper Lig'în 2. haftasında karşı karşıya gelen Beşiktaş - Galatasaray maçında yaşanan penaltı pozisyonunun yankıları hala devam ediyor. Kendini yere attığı iddia edilen Burak Yılmaz ile dalga geçen bu görüntüler çok konuşulacak gibi...

Mynet Video

Not : Adamlar çok güzel ti'ye almışlar. Süper kupada da aynısını yapan Galatasaray 90'lı yıllardaki taktiğine geri dönüyor gibi... Allah yardımcıları olsun..

CaddeAktif

webmaster.tc
galatasarayın derbilerdeki maçları kafa karıştırıcı. helede beşiktaş-galatasaray derbisi yan hakemde bir promplem var gibiydi beşiktaş'a bayrak kaldırken hep güllüyordu. buda bana galatasaray şike yapıyor iddasını getiriyor. çünkü tff Fenerbahçeyle uğraşırken diğer takımlar boşta kalacaklar galatasarayda fırsat bu fırsat şike yapayım diyor bence

ByAkman

webmaster.tc
millet laftan anlamıyor sonuçta her taraftar kendi takımının derdinde at gözlükleri çıkmadan daima tartışırız

Onur

webmaster.tc
Yapılan gerçekten futbol adabına tersti. Maçı izlerken gerçekten kahroldum. Yeni yapılanmaya girmiş ve bütçe konusunda sıkıntılı olan genç bir takımın bu şekilde harcanması acı verici. Ne yazık ki ülkemizde spor yani centilmenlik bile haksızlıklarla dolu.

CaddeAktif

webmaster.tc
Yapılan gerçekten futbol adabına tersti. Maçı izlerken gerçekten kahroldum. Yeni yapılanmaya girmiş ve bütçe konusunda sıkıntılı olan genç bir takımın bu şekilde harcanması acı verici. Ne yazık ki ülkemizde spor yani centilmenlik bile haksızlıklarla dolu.
çok haklısın özeti tekrar tekrar izliyorum burak'ın pozisyonuna inanmıyorum. (not: ne gsli nede bjkli değilim)

ByLempe

webmaster.tc
Videoyu defalarca izledim ne olursa olsun penaltı olmasa dahi adam kendini doğru yerde ve doğru zamanda kendini yere attı diye biliriz ki onu bırakın kim harcanıyor anlayamadım atılan bir gol kendi kalesine atılmış onu geçtik ilk yarı güzel bir oyun oynayan gs vardı hakkını yememek lazım açıya hep bjk tarafından bakmamak lazım...

Onur

webmaster.tc
Videoyu defalarca izledim ne olursa olsun penaltı olmasa dahi adam kendini doğru yerde ve doğru zamanda kendini yere attı diye biliriz ki onu bırakın kim harcanıyor anlayamadım atılan bir gol kendi kalesine atılmış onu geçtik ilk yarı güzel bir oyun oynayan gs vardı hakkını yememek lazım açıya hep bjk tarafından bakmamak lazım...
Futbol böyle bir oyun. Yenmeniz için iyi oynamanız yetmez. Golü bulamıyorsunuz bu kimi bağlar? :rolleyes:

Ayrıca Beşiktaş yönetimi ve futbolcuları Melo'yu kendi kalesine gol atmaları için mi zorladı?

Lütfen saçma ve taraflı konuşmalar yapmayın. Onca televizyon ve futbol yorumcusu yanlış görüyor siz mi doğru görüyorsunuz?

Harcanmaktan kastımız bu olamaz. Sizin dediğiniz mantıktan hareket edersek çok daha saçma sonuçlar çıkarabiliriz. Olanlar gayet açık ve net aslın da.

ByLempe

webmaster.tc
Bencede futbool böyle bi oyun kimse taraflı yorum yapmıyor golü blamıyorsan bulmak için bazen kendini yere atmak gerekir demi :) Ki Gs liyim ama Bİ FERNANDEZ HAYRANIYIM ODAMDA BÜYÜK BOY POSTERİ VAR ;) Bilmem anlata biliyormuyum burda çoğu insanın yorumu tarflıdır zaten herkez tutuğu takımı iyi görmek ister.

CaddeAktif

webmaster.tc
şimdi aslında doğruyu söğlemek gerkirse bir FENERBAHÇEli olarak ben o pozisoyunun Penaltı olmadığı görüşündeyim ama o penaltıyı oluşturacak pozisyon fenerbahçe olsaydı. yani fenerbahçe kullansaydı aynı fikirde olurmuydum bilemiyorum

Scarface

webmaster.tc
Hatırlarsın Süper Final'de Arenada Fenerin aldığı galibiyeti 2 kere geldiler attılar, maç onların oldu :) Yani oynamak yetmiyor :)

ByLempe

webmaster.tc
Hatırlarsın Süper Final'de Arenada Fenerin aldığı galibiyeti 2 kere geldiler attılar, maç onların oldu :) Yani oynamak yetmiyor :)
Evet bazen oynamak yetmiyor maç muhabbetini uzatırsak sonu gelmez ama sonuçta kazanan belli ve süper kupadada baroninin attığı gol bariz eldi :) ki bu tarz hakem hataları herzaman olmaktadır tek türkiye liginde değil ben burak haklı kesin penaltıdır demiyorum ama adam kendini iyi attı kim olursa olsun penaltı verirdi.. oyuzden daha lig uzun bunun gibi çok olay olur :) :)

Scarface

webmaster.tc
Hocam hakemler sezona hiç iyi başlamadı, hele süper kupa maçı bu kadar bariz hatalı maç olurmu allah aşkına. hele cüneyt avrupanın en iyi hakemlerinden birisi. benim burnuma kötü kokulara geliyor dediğim gibi 200 ruhu geri dönüyor..

ByLempe

webmaster.tc
Hocam 2000 ruhunu bilmem ama size sunu söylüyeyim GS liyim ama bukadar karsık futbol oynuyan takım görmedim gs karısık ve gol bulmayan bir takıma sahip ama avrupada iyi bir ivme yakalaya bilirler avrupada takımlarımız çok iyi inş. böyle devam ederler hangi takım olursa olsun... Hakemlere allah kolaylık versin bide gözlük :)

Sezon bitmeden bişi diyemem çok süpriz dolu olucak bu lig :)
Herneyse bırakın beşiktaşı,galatasarayı,trabzonu,feneri oturun dua edin şu Atatürk bayrağını yakan Spartak Moskovayı ancak dualarımızla yeneriz.

Çünkü kalede Fehmi M.Günok var ve kadroda Alex yok. Teknik açıdan Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım gibi futbol bilgisi düşük oyuncularla almamız zor. Kuyt ve Sow eminim elinden geleni yapacak ancak top çıkaran oyuncumuz yok. Kocaman sağolsun kişisel kini nedeniyle Alex'i almadı kadroya. Şimdi dua edelim bakalım ne olacak.

ByLempe

webmaster.tc
Herneyse bırakın beşiktaşı,galatasarayı,trabzonu,feneri oturun dua edin şu Atatürk bayrağını yakan Spartak Moskovayı ancak dualarımızla yeneriz.

Çünkü kalede Fehmi M.Günok var ve kadroda Alex yok. Teknik açıdan Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım gibi futbol bilgisi düşük oyuncularla almamız zor. Kuyt ve Sow eminim elinden geleni yapacak ancak top çıkaran oyuncumuz yok. Kocaman sağolsun kişisel kini nedeniyle Alex'i almadı kadroya. Şimdi dua edelim bakalım ne olacak.
Hocam son aldığım habere göre son anda Alex kadroya alınmıs allahın izniyle yeneceğiz duvalarımız Fenerbahçeyle...