• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Burakisci.com , Burakisci V3 Teması ile Yenilendi!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

burakisci

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi birkaç hafta önce Burakisci V3 temasının yapımına başlamıştım ne yazık ki temayı çabuk bitmesine rağmen bazı nedenlerden dolayı paylaşamadım , şimdi sizlerden de alacağım öneriler doğrultusunda temada ki eksiklikleri tamamlayıp paylaşımını tamamlamayı düşünüyorum.

Şimdi arkadaşlar sizlerden hem sitem hakkında hem de tema hakkında ki yorumlarınızı bekliyorum.Sizlerin önerileriyle tema son şeklini alacak ve paylaşıma sunulacak.Son olarak arkadaşlar temada slider da bulunuyor ancak sevmediğim için kendim kullanmıyorum.

Tema ve site adresi : Burakisci.com - Kişisel Site ve Blog

GüçNet

webmaster.tc
Hocam üst menü biraz daha geliştirilebilir tek gözüme çarpan o oldu emeğinize sağlık

burakisci

webmaster.tc
Hocam üst menü biraz daha geliştirilebilir tek gözüme çarpan o oldu emeğinize sağlık
Teşekkürler zaten ben o üst menüyü kullanmayacağım ancak önceki temalarımda olmadığı için bazı arkadaşlar istemişlerdi onun için yaptım o menüyü , menü tema panelinden açılıp kapanabiliyor.Ama yine de biraz daha oynama yapabilirim üzerinde