• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

bursa da kablosuz internet hizmeti verilse ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bursa da kablosuz internet hizmeti verilse ?

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

eXcitinG

webmaster.tc
Günümüz internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını çok iyi bilen, size internete ulaşmanın en basit ve en ekonomik yolunu sunuyor olsa kablosuz internetin keyfini yaşamak ister miydiniz ?

uygun fiyatlara Limitli - Limitsiz ve Sabit Telefon derdi olmadan hizmet almayı düşünürmüsünüz ?

Sistem nasıl çalışır?

Kablosuz internet, pop noktalarına kurulan antenler vasıtası ile havadan taşınır. Hizmet alacak olan binanın yüksek noktasına kurulan alıcı anten ile, interneti pop noktasından alır, modeme veya direk bilgisayara aktarır.

momenthe

webmaster.tc
Belki bir süre sonra ben de alabilirim. Erdoğan abiyle yüz yüze görüşmüştük bu konuda. Fiyat gerçekten makul. :)

Nxc

webmaster.tc
Bu hizmeti verirsende adil kullanım hakkı diye saçma sapan bir kuralı uygulamaya sokma.

eXcitinG

webmaster.tc
Valla üstadım masal gibi anlatıyorsun da, Devlet izin verecek mi buna :)
lisans alırsan devlet her türlü izni veriyor. sadece 100 mw gücünde cihaz kullanmamızı istiyor o kadar.

kurallara uygun hareket edersen bir problem çıkmaz.

Bu hizmeti verirsende adil kullanım hakkı diye saçma sapan bir kuralı uygulamaya sokma.
AKK diye bir uygulama düşünmüyorum. 2 yıldır sistemim şuanda çalışır durumda.

Adil kullanım kotası yoktur.

proghammer

webmaster.tc
lisans alırsan devlet her türlü izni veriyor. sadece 100 mw gücünde cihaz kullanmamızı istiyor o kadar.

kurallara uygun hareket edersen bir problem çıkmaz.

AKK diye bir uygulama düşünmüyorum. 2 yıldır sistemim şuanda çalışır durumda.

Adil kullanım kotası yoktur.
Valla süper bir proje..

Adil kullanım olmadan verirseniz ve de tanıtımını yaparsanız Bursa'yı genel anlamda bağlarsınız kendinize :D:D

Bizim buralarda olsanız tüm şehir arkanız da dolaşır :D:D

Bu arada alt yapısını kullanacağınız servis sağlayıcınız nedir ?

AKK yok diyorsunuz TTNET olmaması lazım o zaman.

momenthe

webmaster.tc
Valla süper bir proje..

Adil kullanım olmadan verirseniz ve de tanıtımını yaparsanız Bursa'yı genel anlamda bağlarsınız kendinize :D:D

Bizim buralarda olsanız tüm şehir arkanız da dolaşır :D:D

Bu arada alt yapısını kullanacağınız servis sağlayıcınız nedir ?

AKK yok diyorsunuz TTNET olmaması lazım o zaman.
TTNET fakat arkadaşın tarifesi farklı. :) AKK yok, düşük hız yok. Yakında belki alabilirim kendisinden 8-16-20 mb ne olursa artık. Yüzyüze de görüşmüştük. :)