• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

C: sürücüsü yok!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sezginex

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

Ben bir tane php kitabı aldım. Yanında dvd geldi. Dvd'de ki videoları izleyebilmek için aktivasyon istiyor. Aktivasyon için cdyi takınca bir metin belgesi gibi birşey gelip o yazıyı almam lazımmış ama C: sürücüsü olmadığı için yapamıyorum. H: ve I: sürücüleri var. Ben H: sürücüsünü kullanıyorum(programlar için). H: sürücüsünü C: sürücüsüne çevirebilecek var mı acaba? varsa benle iletişime geçebilir mi?

msn: sezgin.sevinc20@hotmail.com
facebook: Sezgin Sevinç | Facebook

sezginex

webmaster.tc
Virtual ile olabilir ama her seferinde o programı açamam ki. Bilgisayarda deepfreeze var. Linkteki konu farklı gibi geldi :)

Ademcan52

webmaster.tc
kardesım onemlı olan c yada de degıldır senın programların hangı surucude ıse oradadır... yanı h kullanıyorsan o pc nın c si h dir yanı... program lar standart c ye baglıdır yanı kurar ken c ye kurar otomatık... sen kurar ken kurulum yerını kendın secmen lazım... cd de de o sekılde dır....

sezginex

webmaster.tc
kardesım onemlı olan c yada de degıldır senın programların hangı surucude ıse oradadır... yanı h kullanıyorsan o pc nın c si h dir yanı... program lar standart c ye baglıdır yanı kurar ken c ye kurar otomatık... sen kurar ken kurulum yerını kendın secmen lazım... cd de de o sekılde dır....
Benim anlatmak istediğimi anlamamışsın ki. Ben biliyorum tabi ki öyle olduğunu. Cdde kurulum yapmıyor aktivasyon yapıyor aktivasyon içinde C sürücüsü gerekliymiş